mantas-digital-logo

Shopify el. parduotuvės greičio optimizacija

Užduotis

Draco Slides, žinoma dėl savo išskirtinio produktų asortimento, susidūrė su reikšmingais iššūkiais dėl savo svetainės greičio, ypač mobiliuosiuose įrenginiuose. Šis lėtas veikimas ne tik darė įtaką vartotojų patirčiai, bet ir neigiamai veikė jų paieškos sistemų reitingus.

Mūsų komandai buvo paskirta svarbi misija – optimizuoti svetainės greitį, neprarandant jos funkcionalumo ar estetinio patrauklumo.

  Klientas

  Draco Slides

  Dracoslides.com

  Rezultatas

  Mūsų Shopify greičio optimizavimo pastangos Draco Slides svetainei pasiekė įspūdingus rezultatus. Taikėme išsamų metodą, kurį sudarė nuotraukų optimizavimas, kodo supaprastinimas, naršyklės kešavimo optimalus  panaudojimas ir kt. Šie patobulinimai drastiškai pagerino svetainės įkėlimo laikus, kaip tai atspindi Google Speed Insights įvertinimai.

  Sėkmingai padidinome kompiuterio versijos našumo įvertinimą nuo 95 (kas jau yra laikoma labai geru greičiu), iki įspūdingo 99. Šis patobulinimas užtikrino sklandesnę ir greitesnę patirtį kompiuterio vartotojams, kas lėmia didesnį vartotojų įsitraukimą ir mažesnį atmetimo rodiklį.

  Mobiliojo našumas: Didžiausias pagerėjimas buvo pastebėtas mobiliųjų įrenginių versijoje. Pradinis 53 balų įvertinimas, kuris įtakojo prastą vartotojo patirtį mobiliuosiuose įrenginiuose, buvo dramatiškai pagerintas iki 91. Šis pagerėjimas buvo svarbus, nes mobilusis srautas sudaro didelę dalį internetinių pirkėjų. Pagerėjusi mobiliojo našumo patirtis ne tik gerina vartotojo patirtį, bet ir teigiamai veikia svetainės SEO, prisidėdama prie aukštesnių organinių paieškų reitingų.

  Šie pagerėjimai Draco Slides svetainės našume pabrėžia mūsų įsipareigojimą teikti aukščiausios klasės Shopify greičio optimizavimo paslaugas, užtikrinant, kad mūsų klientai ne tik atitiktų, bet ir viršytų savo skaitmeninės prekybos tikslus.

  Industrija

  Prabangūs rūbai ir batai

  Po
  Pries

  Viskas prasideda nuo pokalbio,
  tad pasikalbėkime.