mantas-digital-logo

WooCommerce el. parduotuvės kūrimas

Mes padėsime Jums kiekviename WooCommerce el. parduotuvės kūrimo etape, nuo planavimo iki įgyvendinimo.

Suprantame el. parduotuvės kokybės svarbą, todėl Jums teiksime kvalifikuotą pagalbą viso projekto vykdymo metu.

1. Kas yra WordPress?

Prieš pradėdami kalbėti apie WooCommerce, svarbu suprasti, kas yra WordPress. WordPress yra atvirojo kodo valdymo sistema, skirta internetinėms svetainėms kurti ir tvarkyti. Tai yra viena iš populiariausių CMS (turinio valdymo sistemų) pasaulyje, naudojama daugiau nei 40% pasaulio interneto svetainių.

WordPress leidžia kurti svetaines bet kokiems poreikiams: nuo paprastų tinklapių iki sudėtingų internetinių portalų. Be to, tai yra atvirojo kodo sistema, todėl ji yra labai lanksti ir pritaikoma individualiems poreikiams.

WordPress privalumai ir trūkumai

 ✔️ Paprasta naudoti
 ✔️ Nemokama platforma
 ✔️ Daugybė priedų ir modulių, kurie padeda praplėsti svetainės funkcionalumą sutaupant kaštų
 ✔️ Patikimas ir patikrintas sprendimas
 ❌  Dažnas saugumo pažeidimų atvejai, kai svetainė yra per sena ir nėra atnaujinama
 ❌  Svetainės sparta gali sumažėti, kai yra daugybė praplėtimų ir modulių

WooCommerce privalumai

 ✔️ Paprasta naudoti
 ✔️ Nemokama
 ✔️ Galimybė naudoti daugybę mokėjimo ir pristatymo metodų
 ✔️ Lengvai integruojasi su daugeliu mokėjimo būdų
 ✔️ Lengvai integruojasi su daugeliu pristatymo būdų
 ✔️ Lengvai integruojasi su daugeliu trečiašalių programų ir automatizacijų

2. Kas yra WooCommerce?

WooCommerce yra atviro kodo elektroninių parduotuvių kūrimo platforma, kuria naudojasi daugiau kaip 5 milijonai žmonių. Ši platforma yra sukurta kaip WordPress priedas – įskiepis – ir suteikia galimybę kurti pilnavertes elektronines parduotuves.

WooCommerce suteikia daugybę funkcijų, kurios būtinos bet kokios elektroninės parduotuvės veikimui ir valdymui.

EL. PARDUOTUVIŲ SPRENDIMAI

WordPress + WooCommerce tinka…

Mažmeninės prekybos el. parduotuvėms

Prenumeratų el. parduotuvėms

Didmeninės prekybos el. parduotuvėms

Produktų nuomos el. parduotuvėms

Paslaugų rezervavimo el. parduotuvėms

Virtualių produktų el. parduotuvėms

Kokybiškos el. parduotuvės ypatumai

Svarbu suprasti, kad el. parduotuvės kūrimas nėra paprasta užduotis. Reikia turėti reikiamų žinių, įrankių ir patirties, kad būtų galima sukurti patikimą ir efektyvią internetinę parduotuvę. Be to, reikia atsižvelgti į daugybę dalykų, pvz., į svetainės dizainą, navigaciją, turinio kokybę, lankytojo patirtį ir optimizaciją paieškos sistemoms (SEO).

WordPress + WooCommerce el. parduotuvių kūrimas

Vartotojų patirtis

Vartotojų patirtis yra svarbiausias el. parduotuvės aspektas, kadangi tai stipriai įtakoja parduotuvės konversijas. Gera vartotojo patirtis padidina parduotuvės pardavimus, lankytojai parduotuvę naršo ilgiau ir giliau. 

Svetainės dizainas

Svetainės dizainas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių sėkmingą internetinės svetainės kūrimą. Dizainas turi būti patrauklus, lengvai naudojamas ir atitikti vartotojų poreikius. Be to, reikia atsižvelgti į tai, kad svetainės dizainas turi būti pritaikytas skirtingų įrenginių ekranams ir skirtingų naršyklių palaikymui.

El. parduotuvės turinys

El. parduotuvės turinys taip pat yra labai svarbus, kadangi jis yra pagrindinis dalykas, kuris pritraukia lankytojus ir juos skatina grįžti į svetainę. Turinys turi būti pritaikytas vartotojų poreikiams ir turi būti lengvai skaitomas ir suprantamas.

Optimizacija paieškos sistemoms (SEO)

Optimizacija paieškos sistemoms (SEO) yra dar vienas svarbus aspektas, reikalingas sėkmingos internetinės svetainės rezultatui. SEO padeda užtikrinti, kad svetainė būtų lengvai surandama ir reitinguojama paieškos sistemose, tokiu būdu padidinant svetainės matomumą ir pritraukiant naujus lankytojus.

El. parduotuvės kūrimo procesas

Pradžios etapas

Šiame etape mūsų ekspertai išverčia Jūsų verslo reikalavimus į techninius dokumentus Jūsų internetiniam sprendimui. Taip pat suformuojama komanda, o jos dizaineriai sukuria pagrindinį dizainą. Šis etapas yra pagrindas visam projektui.

Vystymo etapas

Po Jūsų patvirtinimo mūsų programuotojai realizuoja dizainą Jūsų pasirinktoje platformoje. Įdiegiamas reikiamas funkcionalumas. Po to mūsų ekspertai atlieka vartotojų patirties analizę ir pateikia svetainę Jūsų patikrinimui.

Išleidimo etapas

 Išleidžiame el. parduotuvę į rinką ir apmokome Jus naudotis svetainės turinio valdymo sistema. Po apmokymų taip pat pasidaliname vaizdo įrašais, primenančiais kaip atlikti pagrindinius pakeitimus be mūsų pagalbos.

Sekantys žingsniai

Norint atitikti greitai kintančią klientų paklausą, mes galime suteikti Jums mažą komandą, kad būtų galima efektyviai įvykdyti šiuos atnaujinimus. Taip pat supažindiname su svetainės priežiūra ir sauga.

1
2

3

4

Kaip išsirinkti el. parduotuvės kūrimo partnerius?

Nesvarbu, ar esate startuolio pradininkas, ar didelės įmonės vadovas – Jūsų ateities skaitmeninio produkto sėkmę įtakos dabar priimti strateginiai sprendimai ir išsikelti tikslai. Teisingas el. parduotuvių kūrimo partneris turėtų veikti kaip gidas ir patarėjas per šį lemiamą procesą. Su mumis galite būti tikri, kad galutinis produktas atitiks lūkesčius – Jūsų ir Jūsų klientų.

El. parduotuvės kūrimo komanda

El. parduotuvės kūrimo komandos sudėtis priklauso nuo projekto poreikių. Kiekvienas komandos narys yra kruopščiai parinktas, užtikrinant, kad jie atneštų prasmingą vertę kuriant Jūsų produktą. Mes turime visus reikiamus resursus, kad galėtume įgyvendinti visus interneto svetainių kūrimo aspektus.

  • UI dizaineriai atsakingi už gražių vartotojo sąsajų kūrimą.
  • UX dizaineriai užtikrina, kad visi programos vaizdiniai ir interaktyvūs aspektai būtų lengvai suprantami, praktiški ir efektyvūs.
  • Frontend programuotojai kuria svetainės “priekį” – realizuoja dizaino elementus pasitelkiant naujausias technologijas.
  • Backend programuotojai dirba, kad svetainė būtų greita ir lengvai plečiama. Jie taip pat padeda optimizuoti infrastruktūros išlaidas.
  • QA specialistai užtikrina, kad programos kodas būtų aukščiausios kokybės ir kad jos vartotojai mėgautųsi aukščiausios klasės vartotojo patirtimi.
  • Projekto vadovas užtikrina, kad projektas vyktų sklandžiai, užbaigiant užduotis laiku ir pritaikant produktą prie verslo tikslų.
129189

D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai

El. parduotuvės kūrimas gali sukelti daug neaiškumų, tad pateikiame dažniausiai iškylančių klausimų atsakymus.

Nematai atsakymo į iškilusį klausimą? Parašyk mums →

Seminar-duk
Ar parduotuvė bus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, planšetėms ir kompiuteriams?

Taip, visos mūsų kurtos svetainės yra pritaikytos visiems aukščiau išvardintiems įrenginiams. 

Ar bus turinio valdymo sistema ir galimybė prijungti socialinius tinklus reklamai?

Taip. Turinio valdymo sistema ir socialinių tinklapių naudojimo funkcionalumas bus integruotas į jūsų parduotuvę. Kilus klausimams detaliai paaiškinsime.

Ar galutinis rezultatas bus paprastas naudoti mums ir mūsų klientams?

Taip, dirbame su pasaulinio lygio platformomis (šiuo atveju –  WordPress), jog svetainė būtų patogi ir paprasta valdyti. Esant poreikiui galime sukurti individualią turinio valdymo sistemą pagal kliento poreikius.

Ar Jūs atliksite visus dizaino darbus?

Komandoje turime patyrusius dizainerius, tad galime profesionaliai sukurti individualų dizainą, sugalvoti konceptą, ar perkurti egzistuojantį dizainą. Jeigu dizainą jau turite – mūsų programuotojai pasirūpins nepriekaištingu dizaino realizavimu svetainėje. Jog sutaupyti Jūsų kaštus esant mažam biudžetui  naudosime temos šabloną, kurį pritaikysime jūsų prekės ženklui.

Kiek kainuoja WordPress + WooCommerce el. parduotuvės kūrimas?
El. parduotuvės kūrimo kaina, kaip ir kitų programavimo paslaugų, priklauso nuo Jūsų verslo tikslų ir individualių pageidavimų. Tikslią projekto kainą ir trukmę galėsime sužinoję daugiau apie Jūsų projektą, todėl užpildykite šią formą ir mes jums atsakysime per 24 val.
Ar turite atliktų darbų pavyzdžių?
Taip, dalį mūsų atliktų projektų galite išvysti čia.

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.

Kartu mes galime sukurti kažką nuostabaus. Užmegskite pokalbį ir tapkite mūsų kitu sėkmės istorijos herojumi. Jūsų kelionė link neįtikėtinų rezultatų prasideda čia!