mantas-digital-logo

Mes ne tik programavimo įmonė,
mes žmonės, kuriems rūpi Jūsų rezultatai, ir kurie gali juos pagerinti.

Mūsų vertybės

Vartotojų patirtis

Vartotojų patirties ir naudojamumo kokybė – prioritetas. Kuriame lengvai naršomas, vizualiai patrauklias ir skirtingiems įrenginiams pritaikytas svetaines bei programėles. Atsižvelgiame į prieinamumą, kad kiekvienas, nepriklausomai nuo savo gebėjimų ar negalių, galėtų naudotis mūsų sukurtais skaitmeniniais produktais.

Prisitaikomumas ir inovacijos

Naudojame dirbtinį intelektą ir automatizavimą, kad galėtume kurti pažangiausius elektroninės prekybos sprendimus. Pasitelkę naujausiomis internetinių svetainių kūrimo tendencijomis ir technologijomis teikiame mūsų klientams pranašius ir konkurentingus sprendimus.

Bendradarbiavimas ir komunikacija

Mes užtrikiname strategišką bendradarbiavimą ir aiškų bendravimą, kad sėkmingai įgyvendinti Jūsų projektus. Tai reiškia nuolatinio bendravimo tarp komandos narių, klientų ir suinteresuotųjų šalių palaikymą, siekiant užtikrinti, kad lūkesčiai būtų valdomi ir įgyvendinami. Tvirtas įsipareigojimas komandiniam darbui ir bendradarbiavimo kultūros puoselėjimas padeda mums kurti aukštos kokybės skaitmeninius produktus ir palaikyti stiprius, ilgalaikius klientų santykius.

Saugumas ir privatumas

Vartotojų duomenų apsauga ir sukurtų svetainių bei programų saugumas yra labai svarbus. Tai apima galingų saugumo priemonių, tokių kaip šifravimas, saugus autentifikavimas ir reguliarūs pažeidžiamumo testai, įdiegimą, siekiant apsaugoti nuo įsilaužimų, duomenų nutekėjimų ir kitų saugumo grėsmių. Tai taip pat reiškia skaidrumą duomenų rinkimo atžvilgiu ir laikymąsi privatumo teisės aktų, tokių kaip GDPR/BDAR.

VISOS PASLAUGOS →

Kaip mes galime Jums padėti

WordPress interneto svetainės kūrimas

Vizualiai patrauklios ir vartotojui patogios svetainės, pritaikytos Jūsų unikaliems verslo poreikiams. Mūsų kuriamios svetainės turi turinio valdymo sistemą (TVS) Jūsų patogumui.

WooCommerce el. parduotuvės kūrimas

Išpildykite savo prekės ženklą su mūsų WordPress + WooCommerce el. parduotuvių sprendimais. Mes specializuojamės kuriant mobiliesiems įrenginiams pritaikytas, įtraukiančias ir SEO optimizuotas svetaines, kurios skatina augimą ir maksimaliai išnaudoja Jūsų el. prekybos potencialą.

Shopify el. parduotuvės kūrimas

Realizuokite savo el. prekybos ambicijas su mūsų Shopify parduotuvių kūrimo paslaugomis. Mes projektuojame ir kuriame vizualiai įspūdingas, aukštą konversijos lygį užtikrinančias ir lengvai valdomas Shopify parduotuves, kurios padeda pasiekti Jūsų tikslinę auditoriją ir viršyti verslo tikslus.

Greičio optimizavimas

Pasiruoškite palikti konkurenciją už nugaros. Mūsų ekspertų komanda išanalizuos ir optimizuos Jūsų svetainę, užtikrindama žaibišką užsikrovimo greitį ir pagerintą vartotojo patirtį.

WEB programėlės kūrimas

Išsiskirkite iš minios su mūsų individualiais internetiniais sprendimais. Mes kuriame individualias internetines programėles, kurios pakeri, įtraukia ir konvertuoja Jūsų tikslinę auditoriją. Leiskite mums įgyvendinti Jūsų ambicingiausias idėjas.

SEO

Mums svarbus Jūsų internetinės svetainės našumas, tiek puslapyje, tiek už jos ribų. Atliekame SEO, kuris užtikrins, kad jūsų svetainė ne tik užims aukštą vietą pagal organinį pasiekiamumą, bet ir pavers potencialius klientus pirkėjais. Mūsų SEO paslaugos apima…

Konversijų optimizavimas

Maksimaliai išnaudokite savo svetainės potencialą su mūsų konversijų optimizavimo paslaugomis. Mūsų ekspertų komanda išanalizuos Jūsų svetainę ir vartotojų elgesį, įgyvendindama duomenimis pagrįstas strategijas, kurios padidina konversijos rodiklius ir skatina pajamų augimą.

Svetainės konversijų auditas

Išnaudokite savo svetainės visą potencialą su mūsų išsamiomis konversijų audito paslaugomis. Mūsų komanda kruopščiai ištirs Jūsų svetainę ir nustatys tobulinimo sritis, teikdama praktines rekomendacijas vartotojo patirties gerinimui ir konversijų didinimui.

Svetainių administravimas

Užtikrinkite savo svetainės sklandų veikimą su mūsų svetainių administravimo paslaugomis. Mūsų komanda teikia nuolatinį priežiūrą, atnaujinimus ir optimizacijas, užtikrinant, kad Jūsų svetainė išliks atnaujinta, saugi ir veiks maksimaliai našiai. Patirkite svetainės valdymą be rūpesčių jau šiandien.

Verslo automatizacija

Maksimaliai išnaudokite savo svetainės potencialą su mūsų konversijų optimizavimo paslaugomis. Mūsų ekspertų komanda išanalizuos Jūsų svetainę ir vartotojų elgesį, įgyvendindama duomenimis pagrįstas strategijas, kurios padidina konversijos rodiklius ir skatina pajamų augimą.

Dirbtinis intelektas (DI)

Išnaudokite savo svetainės visą potencialą su mūsų išsamiomis konversijų audito paslaugomis. Mūsų komanda kruopščiai ištirs Jūsų svetainę ir nustatys tobulinimo sritis, teikdama praktines rekomendacijas vartotojo patirties gerinimui ir konversijų didinimui.

El. pašto marketingas

Praturtinkite savo verslą su mūsų el. pašto marketingo paslaugomis, įskaitant automatizuotas kampanijas, kurios padidina pajamas. Naudojantis įtraukiančiu turiniu ir dizainu, sukeliam didesnį susidomėjimą ir gaunam daugiau atsakymų.

Projektų atlikta

Šalių aptarnauta

Partneriai

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.

Kartu mes galime sukurti kažką nuostabaus. Užmegskite pokalbį ir tapkite mūsų kitu sėkmės istorijos herojumi. Jūsų kelionė link neįtikėtinų rezultatų prasideda čia!

MDigital atsiliepimai

5.0

reviewRating

14 atsiliepimų

user-pic

Asta Kei

reviewRating Spalio 11 diena, 2022

"Kokybiškai atliekami darbai, efektyvi komunikacija, rimtas ir atsakingas požiūris į partnerius ir atliekamus darbus - rekomenduojame!"

Marketingas, Ryterna UAB

user-pic

Marina Gželko

reviewRating Liepos 10 diena, 2022

"Greitai ir kokybiškai atlikti darbai. Ačiū!"

Savininkė, Vilko Runa MB

user-pic

Gediminas Tvarijonas

reviewRating Gegužės 23 diena, 2022

"Atsakinga ir patikima kompanija! Malonumas dirbti su jumis! Rekomenduojame norintiems kokybės!"

user-pic

Marčius Ka

reviewRating Gegužės 16 diena, 2022

"Profesionaliai ir greitai atlieka savo darbus, tikrai dziugina rezultatai ir palaikymas!"

Įkūrėjas, Marcius, MB

user-pic

Kristina Urnikiene

reviewRating Lapkričio 29 diena, 2021

"Tik patys geriausi atsiliepimai apie Mantą ir jo nuveiktus darbus !!!"

Įkūrėja, Juoda gilė UAB

user-pic

Laurynas Kučinskis

reviewRating  Kovo 28 diena, 2023

"Man buvo malonu dirbti su Mdigital įmone prie mūsų naujojo B2B svetainės projekto ir rezultatai buvo išskirtiniai."

Savininkas ir įkūrėjas, MeriWoolArt