mantas-digital-logo

Dirbtinio intelekto programėlių kūrimas

Mes sukursime dirbtinio intelekto programėlę, kuri bus ne tik naujoviška, bet ir puikiai atitiks Jūsų verslo poreikius.

Mūsų požiūris apima technines žinias ir puikų supratimą apie DI teikiamus praktinius iššūkius ir galimybes, todėl rezultatas tikrai pralenks Jūsų lūkesčius.

R

Pardavimų analizė ir prognozės

R

Biometrinių duomenų analizė

R

"POS" informacijos analizė

R

Rinkodaros personalizavimas ir optimizavimas

R

A/B testavimas su DI pagalba

R

Automatiniai vertimai

R

Algoritminė prekyba

R

Išmanūs padėjėjai ir pokalbių robotai

R

Kuponų automatizavimas

R

Spėjimų varikliai

R

"Cluster" analizė

R

Dedikuoti DI programuotojai

DI SISTEMŲ TIPAI

Dirbtinio intelekto sistemų rūšys

Kompiuterio mokymas

Kompiuterio mokymas yra dirbtinio intelekto rūšis, leidžiantis mašinoms išmokti priimti sprendimus duomenų pagalba.  Savarankiškai važiuojantys automobiliai, naudingos paieškos internete ir veido atpažinimas yra mašininio mokymosi pavyzdžiai.

w

Natūralios kalbos apdorojimas

Natūralios kalbos apdorojimas leidžia bendrauti tarp kompiuterių ir žmonių natūralia kalba. Jis naudojamas kuriant AI mobiliąsias programėles ir padeda pagerinti dokumentų tikslumą ir efektyvumą, analizuoti nuotaikas ir padaryti automatizuotus skaitomus santraukų tekstus, atsakyti į klientų užklausas ir pan.

Kompiuterio matymas

Mašininis matymas yra technologija, leidžianti kompiuteriui suvokti aplinką.  Tai padeda atlikti įvairias funkcijas, susijusias su vaizdų apdorojimu. Mašininis matymas praverčia automatizuojant gamybos linijas ir gali palengvinti sudėtingo produktų surinkimo procesą.

1. Kas yra DI programėlės?

AI aplikacija arba AI programėlė yra programinės įranga, įtraukianti dirbtinio intelekto technologiją, skirtą atlikti užduotis, kurios paprastai reikalautų žmogaus intelekto.

Šios užduotys gali svyruoti nuo paprastų, kaip el. laiškų filtravimas, iki sudėtingesnių, kaip automobilio vairavimas autonomiškai.

AI aplikacijos naudojamos įvairiose srityse, įskaitant sveikatos priežiūrą, finansus, klientų aptarnavimą, švietimą, transportą ir pramogas.

Pripažįstame, kad kiekvienas verslas yra unikalus, turintis savo iššūkių ir tikslų. Štai kodėl mes netikime universaliais sprendimais.

Nesvarbu, ar jums reikia išmaniojo pokalbių roboto, sudėtingo rekomendacijų variklio ar nuspėjamojo įrankio, mūsų komanda yra kvalifikuota kuriant unikalias DI programas.

Užtikriname, kad mūsų sprendimai ne tik išspręs Jūsų dabartinius iššūkius, bet ir bus lengvai plečiami kartu su Jūsų verslu.

2. Kam gali reikėti DI programėlės?

Dirbtinio intelekto (DI) programėlės verslo sektoriuje atlieka esminį vaidmenį, modernizuodamos ir efektyvindamos įvairius procesus. Jų panaudojimas leidžia ne tik sutaupyti brangų laiką, bet ir automatizuoti kompleksinius, dažnai pasikartojančius procesus. 

Pavyzdžiui, DI geba analizuoti didžiulius duomenų kiekius, greitai identifikuoti tendencijas bei modelius, kurie gali užtrukti žmonėms valandas ar net dienas. 

 Tai ypač vertinga strateginio planavimo, rinkos analizės ir klientų elgsenos supratimo kontekstuose.

Be to, DI programėlės gali ženkliai pagerinti klientų patirtį. Jos gali būti naudojamos sukurti interaktyvias ir personalizuotas vartotojų sąsajas, leidžiančias klientams realiu laiku kurti unikalius produktus pagal savo specifikacijas ir pageidavimus. Tai reiškia, kad vartotojai gali adaptuoti produktus ar paslaugas tiesiogiai, o įmonės gali greitai reaguoti į jų poreikius, suteikiant aukštesnio lygio personalizaciją ir pagalbą.

DI programėlės kūrimo procesas

Pradžios etapas

Šiame etape mūsų ekspertai išverčia Jūsų verslo reikalavimus į techninius dokumentus Jūsų internetiniam sprendimui. Taip pat suformuojama komanda, o jos dizaineriai sukuria pagrindinį dizainą. Šis etapas yra pagrindas visam projektui.

Vystymo etapas

Po Jūsų patvirtinimo mūsų programuotojai realizuoja dizainą kartu pasirinktomis technologijomis. Įdiegiamas reikiamas funkcionalumas. Po to mūsų ekspertai atlieka vartotojų patirties analizę ir pateikia rezultatą Jūsų patikrinimui.

Išleidimo etapas

 Išleidžiame projektą į rinką ir apmokome Jus naudotis turinio valdymo sistema. Po apmokymų taip pat pasidaliname vaizdo įrašais, primenančiais kaip atlikti pagrindinius pakeitimus be mūsų pagalbos.

Sekantys žingsniai

Norint atitikti greitai kintančią klientų paklausą, programėlėms dažnai reikia naujų funkcijų ar puslapių. Mes galime suteikti Jums mažą komandą, kad būtų galima efektyviai įvykdyti šiuos atnaujinimus. Taip pat supažindiname su svetainės priežiūra ir sauga.

1
2

3

4

Kaip išsirinkti programavimo partnerius?

Nesvarbu, ar esate startuolio pradininkas, ar didelės įmonės vadovas – Jūsų ateities skaitmeninio produkto sėkmę įtakos dabar priimti strateginiai sprendimai ir išsikelti tikslai. Teisingas IT partneris turėtų veikti kaip gidas ir patarėjas per šį lemiamą procesą. Su mumis galite būti tikri, kad galutinis produktas atitiks lūkesčius – Jūsų ir Jūsų klientų.

DI programėlės kūrimo komanda

DI programėlės kūrimo komandos sudėtis priklauso nuo projekto poreikių. Kiekvienas komandos narys yra kruopščiai parinktas, užtikrinant, kad jie atneštų prasmingą vertę kuriant Jūsų produktą. Mes turime visus reikiamus resursus, kad galėtume įgyvendinti visus DI programėlių kūrimo aspektus.

  • UI dizaineriai atsakingi už gražių vartotojo sąsajų kūrimą.
  • UX dizaineriai užtikrina, kad visi programos vaizdiniai ir interaktyvūs aspektai būtų lengvai suprantami, praktiški ir efektyvūs.
  • Frontend programuotojai kuria svetainės “priekį” – realizuoja dizaino elementus pasitelkiant naujausias technologijas.
  • Backend programuotojai dirba, kad svetainė būtų greita ir lengvai plečiama. Jie taip pat padeda optimizuoti infrastruktūros išlaidas.
  • QA specialistai užtikrina, kad programos kodas būtų aukščiausios kokybės ir kad jos vartotojai mėgautųsi aukščiausios klasės vartotojo patirtimi.
  • Projekto vadovas užtikrina, kad projektas vyktų sklandžiai, užbaigiant užduotis laiku ir pritaikant produktą prie verslo tikslų.
129189

D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai

DI programėlės kūrimas gali sukelti daug neaiškumų, tad pateikiame dažniausiai iškylančių klausimų atsakymus.

Nematai atsakymo į iškilusį klausimą? Parašyk mums →

Seminar-duk
Kokias technologijas naudojate kuriant DI programėles ir svetaines?

Dažniausiai dirbame su gerai žinomu MERN stacku. MERN reiškia MongoDB, Express, React ir Node. „React“ pagrinde veikia Front End sistemoje, „Express“ ir „Node“ – Back End sistemoje, o „MongoDB“ – duombazės pusėje.

Ar programėlė bus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, planšetėms ir kompiuteriams?

Taip, mūsų kuriamos programėlės yra pritaikytos visiems aukščiau išvardintiems įrenginiams. 

Ar bus galimybė prijungti socialinius tinklus reklamai?

Taip. Socialinių tinklapių naudojimo funkcionalumas bus integruotas į jūsų projektą. Kilus klausimams detaliai paaiškinsime.

Ar Jūs atliksite visus dizaino darbus?

Komandoje turime patyrusius dizainerius, tad galime profesionaliai sukurti individualų dizainą, sugalvoti konceptą, ar perkurti egzistuojantį dizainą. Jeigu dizainą jau turite – mūsų programuotojai pasirūpins nepriekaištingu dizaino realizavimu svetainėje.

Kiek kainuoja serveris programėlei?

Kas mėnesį mobiliosios programėlės serverio kaina gali svyruoti nuo 35 EUR iki 160 EUR. Tačiau šios išlaidos labai priklauso nuo įvairių veiksnių, susijusių su vartotojams teikiamu turiniu, aktyvių vartotojų skaičiumi ir numatomu augimu.

Kiek galima uždirbti su DI programėle?

Sunku apibrėžti, kiek pinigų galima uždirbti su DI programėle. Tai labai priklauso nuo įdiegto verslo modelio: ar uždirbate pinigų reklamuodami, parduodami programėlėje, teikiate prenumeratą vartotojams ar galutinį produktą parduodate? Padarykite realias vartotojų skaičiaus prielaidas ir nepamirškite komisinių mokesčių už pardavimą programėlės pardavėjams (ang. app marketplace)

Ar turite atliktų darbų pavyzdžių?
Taip, dalį mūsų atliktų projektų galite išvysti čia.

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.

Kartu mes galime sukurti kažką nuostabaus. Užmegskite pokalbį ir tapkite mūsų kitu sėkmės istorijos herojumi. Jūsų kelionė link neįtikėtinų rezultatų prasideda čia!