mantas-digital-logo

WooCommerce projektai

Ką mes esame sukūrę naudojantis WooCommerce

el-parduotuves-1

WooCommerce el. parduotuvės konversijų optimizacija

Rankų darbo odos dirbiniai

baldu-prekiu-parduotuve-1

Minimalistiška WooCommerce el. parduotuvė

Baldų prekės

Skaitmeninių prekių WooCommerce parduotuvė

Psichologijos mokymai/seminarai

el.-parduotuvės-4

WordPress el. parduotuvės konversijų optimizacija

Odontologijos reikmenys

el. parduotuvės 2

Lankytojams ir pardavėjams prekių filtras pagal ZIP kodą

Maisto ir ūkinės prekės

woocommerce-programavimas

El. parduotuvės kontaktų surinkimo puslapis

Elektromobilių įkrovimo infrastruktūra

woocommerce-programavimas

WordPress + WooCommerce el. parduotuvė

CBD produktai

el. parduotuvės 2

Sage iventoriaus ir užsakymų automatizacija su Make

Griliai ir grilių aksesuarai

el. parduotuvės 2

WooCommerce techninis SEO ir greičio optimizacija

Natūralaus akmens gaminiai

woocommerce-programavimas

Kita svetainė gali būti Jūsų

Pradėti projektą

Kas yra „WooCommerce“?

Norite pradėti elektroninės prekybos verslą? Viskas ko Jums reikia yra „WooCommerce“.
„WooCommerce“ yra „WordPress“ el. prekybos papildinys. Tai palengvina internetinės parduotuvės kūrimą ir valdymą, suteikia pakankamai lankstumo ir keleto gyvybiškai svarbių funkcijų, tokių kaip atsargų ir mokesčių valdymas, saugūs mokėjimai ir pristatymo integracija.

Naudojama apie 2,3 milijono el. prekybos parduotuvių visame pasaulyje, „WooCommerce“ yra ypač draugiška naujiems el. prekybos prekiautojams, nes šią sistemą patogu naudoti, o kartu yra įgaunama neįtikėtina galia, lankstumas ir funkcijos.

El. parduotuvių sistemų populiarumas 2024 metais. Šaltinis

„WooCommerce” privalumai

  1. „WooCommerce“ kaina: „WooCommerce“ konkuruoja su pirmaujančiomis įmonės el. prekybos programomis, tačiau kadangi ji yra nemokama, bet kuri įmonė ar verslininkas gali pasinaudoti jos galimybėmis be jokių įsipareigojimų.
  2. Lankstumas: Kaip ir „WordPress“, „WooCommerce“ apima daugybę funkcijų, kurias galima išplėsti pridedant papildinių. Mažmenininkai, kurie naudojasi „WooCommerce“, gauna dvigubą naudą iš šio moduliškumo: jie turi prieigą prie tūkstančių „WordPress“ papildinių ir temų bei šimtų su el. prekybai susijusių plėtinių, sukurtų tik „WooCommerce“.
  3. „WooCommerce“ yra „WordPress“: Daugelis mano, kad kadangi „WooCommerce“ riboja jos pagrindinė turinio valdymo sistema, ji negali būti tokia gera kaip specialiai sukurta el. prekybos turinio valdymo sistema.Tiesą sakant, ryšys tarp „WordPress“ ir „WooCommerce“ papildinio iš tikrųjų yra „WooCommerce“ pranašumas. „WordPress“ yra labai populiarus todėl, nes yra toks lankstus ir funkcionalus. Milijonai įmonių pasirenka naudoti „WordPress“, nes jis suteikia geriausią pagrindą jų svetainėms. Tai greita, saugu ir paprasta naudoti. Esamų „WordPress“ ir „WooCommerce“ temų suderinamumas užtikrins labai sklandų integravimą.

    „WooCommerce“ paveldi visą „WordPress“ jėgą ir patikimumą ir naudoja ją pasaulinės klasės el. prekybos patirčiai prekybininkams ir jų klientams kurti.

  4. „WooCommerce“ auga kartu su Jumis: Renkantis el. prekybos programą, verta pagalvoti apie savo verslo ateitį. Dabar verslas gali būti mažas, bet laikui bėgant jis augs, todėl turėtumėte pasirinkti programą, kuri galėtų palaikyti judrią parduotuvę, nesukeldama per daug sudėtingumo pirmosiomis dienomis.Vienas iš „WooCommerce“ pranašumų yra tai, jog ši sistema palaiko parduotuves nuo mažų iki milžiniškų. Parduotuvės gali svyruoti nuo kelių produktų iki daugelio tūkstančių ir nuo kelių pirkėjų per dieną iki šimtų pirkėjų per sekundę. Augant Jūsų WooCommerce svetainei, auga ir Jūsų internetinės parduotuvės funkcionalumas.

„WooCommerce” trūkumai

  1. Reikia būti „WordPress” vartotoju: WooCommerce“ gali netikti tiems, kurie dėl kokių nors priežasčių nori naudoti ką nors kitą nei „WordPress“. Papildinys yra specialiai sukurtas veikti su „WordPress“ ir nesuderinamas su ne „WordPress“ svetainėmis.
  2. Ribotos funkcionalumo parinktys: kai kurioms įmonėms gali prireikti daugiau išplėstinių funkcijų, kurių platformoje nėra, todėl jas reikia programuoti individualiai arba naudoti įskiepius.
  3. Saugumo rizika: WooCommerce būdinga tokia pati saugumo rizika kaip ir „WordPress“ platformai. įmonės turi imtis veiksmų, kad svetainė visada būtų atnaujinta ir apsaugota.

Jūsų projektas – vienintelis pasaulyje!

Vis žiūrite svetainių pavyzdžius, jog rasti patinkančią? Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai,
papasakokite savo viziją, o mes ją paversime stipriai konvertuojančią pardavimus svetaine.