mantas-digital-logo

WooCommerce techninis SEO ir greičio optimizacija

Užduotis

Svetainė, nors ir turėjo aukštą produktų kokybę ir populiarumą, susidūrė su iššūkiais, susijusiais su SEO, lėtu svetainės greičiu ir nepatogia navigacija. Mūsų užduotis buvo dalį šių klaidų ištaisyti.

Klientas

Akmnestata, UAB

Akmnestata.lt

Rezultatas

Sutvarkyta svetainės nuorodų struktūra: atnaujintos kategorijos ir padaryti nukreipimai (angl. “redirects”).

Sukurėme naujas subkategorijas, pridėtos nuorodos iš kategorijų viršaus ir duonos trapučiai lengvesniai navigacijai (angl. k. “breadcrumbs).

Patobulinome filtravimo sistemą.

Optimizavome nuotraukų dydžius ir pridėjome naują, optimizuotą nuotraukų   formatą – WEBP – jį palaikančioms naršyeklėms, kad svetainė greičiau veiktų ir užsikrautų.

Atnaujinome sistemą ir visus įskiepius.

Pašalinome ir pakeitėme svetainę lėtinančius ir neveikiančius įskiepius.

Integravome ir konfigūravome laikiną atmintį (angl. k. “cache”), jog svetainė veiktų grečiau.

Supaprastinome ir sumažinome (angl. k. “minify”) JS ir CSS kodą.

Atnaujinome mobilųjį meniu – jį padarėme estetiškai patraukliasniu ir patogesniu vartotojui, svetainę naršančiam per mobilųjį įrenginį.

Mūsų atlikti patobulinimai svetainėje ne tik pagerino jos veikimo greitį, bet ir ženkliai pagerino vartotojų patirtį. Mūsų darbai, įskaitant nuorodų struktūros tvarkymą, naujų subkategorijų kūrimą ir navigaciją palengvinančių duonos trapučių įvedimą, padėjo sukurti intuityvesnę ir patogesnę navigacijos sistemą. Filtravimo sistemos patobulinimas užtikrino, kad klientai greičiau ir efektyviau rastų norimus produktus.

Industrija

Natūralaus akmens gaminiai

mdigital-akmenstata-woocommerce

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.