mantas-digital-logo

Laravel svetainė ir DI programėlė naršyklėms

Užduotis

Sukurti naują dirbtinio intelekto įrankį naršyklėms su unikaliomis funkcijomis kaip PDF failų skaitymas, URL skaitymas, ir galimybe keisti dirbtinio intelekto nustatymus.

Klientas

Wou AI

wou.ai

Rezultatas

Integracija su GPT-4: Plėtinys integruotas su pažangia GPT-4 architektūra, suteikiantis vartotojams kokybišką patirtį.

Plėtinio paleidimas: Sėkmingai paleistas naršyklės plėtinys, suteikiantis vartotojams intuityvų sąsają, leidžiančią efektyviai naudoti dirbtinio intelekto galimybes betkuriame naršyklės puslapyje.

Išsami dokumentacija: Sukurta išsami ir vartotojui draugiška dokumentacija, padedanti vartotojams nustatyti ir efektyviai naudotis Wou AI

Svetainė su Stripe registracija: Sėkmingai sukūrėme ir įdiegėme Laravel svetainę, kurioje vartotojai gali lengvai užsiregistruoti naudodamiesi Stripe mokėjimo sistema, garantuojant saugų ir patogų mokėjimų procesą.

Integruota prenumeratų stebėsenos sistema: Įdiegėme išsamią prenumeratų stebėsenos sistemą, leidžiančią administratoriams ir vartotojams lengvai sekti prenumeratų statusą, į planą įeinančias paslaugas, atnaujinimus ir kitas svarbias detales, kad būtų užtikrinta sklandi ir efektyvi vartotojo patirtis.

Paviešinta: Bal 3, 2023

Industrija

Dirbtinio intelekto programėlės

mdigital-wou-ai-larvel

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.