mantas-digital-logo

Dirbtinio intelekto projektai

Projektai su dirbtinio intelekto (DI) funkcionalumu

Laravel svetainė su DI programėle naršyklėms

Dirbtinis intelektas rašymui

el.-parduotuvės-4

DI generuojamų produktų el. parduotuvė su Midjourney

Telefono dėkliukai su individualia spauda

drw-dekstop

Kita DI programėlė gali būti Jūsų

Pradėti projektą

Kas yra dirbtinis intelektas (DI)?

Dirbtinis intelektas – tai žmogaus intelekto procesų modeliavimas mašinomis, ypač kompiuterinėmis sistemomis. Konkrečios AI funkcijos apima natūralios kalbos apdorojimą, vaizdų generavimą ir mašininį regėjimą.

Apdovanojimus laimėjęs dirbtinio intelekto sugeneruotas paveikslas „Théâtre D’opéra Spatial

Kaip veikia dirbtinis intelektas?

Padidėjus susidomėjimui apie dirbtinį intelektą pardavėjai pradėjo reklamuoti kaip jų produktai naudoja DI. Dažnai tai, ką jie vadina dirbtiniu intelektu, yra tiesiog technologijos komponentas, pvz., mašininis mokymasis. DI reikalingas specializuotos techninės ir programinės įrangos pagrindas mašininio mokymosi algoritmams rašyti ir mokyti. Nė viena programavimo kalba nėra DI sinonimas, tačiau Python, R, Java, C++ ir Julia turi AI kūrėjų populiarių funkcijų.

Apskritai, AI sistemos veikia įsisavindamos didelius pažymėtų mokymo duomenų kiekius, analizuodamos duomenis dėl koreliacijų ir modelių ir naudodamos šiuos modelius būsimoms būsenoms prognozuoti. Pavyzdžiui, tokiu būdu pokalbių robotas, kuris aprūpinamas teksto pavyzdžiais, gali išmokti generuoti tikroviškus tekstus su žmonėmis, o vaizdų atpažinimo įrankis gali išmokti atpažinti ir apibūdinti objektus vaizduose, pasitelkdamas milijonus pavyzdžių į pagalbą. Nauji, sparčiai tobulėjantys generaciniai AI metodai gali sukurti tikrovišką tekstą, vaizdus, muziką ir kt.

Kodėl dirbtinis intelektas yra svarbus?

Dirbtinis intelektas svarbus dėl savo potencialo pakeisti mūsų gyvenimą, darbą ir laisvalaikį. Jis yra veiksmingai naudojamas versle automatizuoti žmonių atliekamas užduotis, įskaitant klientų aptarnavimo darbą, potencialių klientų generavimą, sukčiavimo aptikimą ir daug daugiau.

Daugelyje sričių DI gali atlikti užduotis daug geriau nei žmonės. Ypač kai reikia atlikti pasikartojančias, į detales orientuotas užduotis, pvz., analizuoti daug teisinių dokumentų, siekiant užtikrinti, kad atitinkami laukai būtų tinkamai užpildyti - dirbtinio intelekto įrankiai dažnai atlieka darbus greitai ir su palyginti nedaug klaidų.

Dėl didžiulių duomenų rinkinių, kuriuos jis gali apdoroti, DI taip pat gali suteikti įmonėms įžvalgų apie jų veiklą, apie kurią jos galbūt nežinojo. Sparčiai besiplečianti generatyvinių DI įrankių populiacija bus svarbi įvairiose srityse – nuo švietimo ir rinkodaros ar gaminio dizaino.

Dirbtinio intelekto technologijų pažanga ne tik padėjo padidinti efektyvumą, bet ir atvėrė duris visiškai naujoms verslo galimybėms įmonėms. Iki dabartinės DI bangos būtų buvę sunku įsivaizduoti, kaip būtų galima naudoti kompiuterinę programinę įrangą keleiviams sujungti su taksi, tačiau „Uber“ tapo sėkmingiausia įmone būtent taip (“Fortune 500”).

Dirbtinis intelektas tapo daugelio didžiausių ir sėkmingiausių šiandienos kompanijų, įskaitant „Alphabet“, „Apple“, „Microsoft“ ir „Meta“, esminiu komponentu, kur dirbtinio intelekto technologijos naudojamos siekiant pagerinti veiklą ir aplenkti konkurentus. Pavyzdžiui „Alphabet“ dukterinėje įmonėje „Google“ dirbtinis intelektas yra pagrindinis jos paieškos variklis, „Waymo“ DI valdo savarankiškai važiuojančius automobilius, o „Google Brain“ išrado transformatorinę neuroninio tinklo architektūrą, kuri yra naujausių natūralios kalbos apdorojimo proveržių pagrindas.

Įmonių investicijos į dirbtinį intelektą 2013-2022. Šaltinis

Kokie yra dirbtinio intelekto privalumai ir trūkumai?

Dirbtinio intelekto privalumai

 • Puikiai dirba į detales orientuotus darbus: DI pasirodė esąs toks pat geras (jei ne geresnis) nei gydytojai, diagnozuojant tam tikras vėžio formas, įskaitant krūties vėžį ir melanomą.
 • Sutrumpėjo daug duomenų reikalaujančių užduočių laikas: Dirbtinis intelektas plačiai naudojamas daug duomenų reikalaujančiose pramonės šakose, įskaitant bankininkystę ir vertybinius popierius, farmaciją ir draudimą, kad būtų sumažintas didelių duomenų rinkinių analizės laikas. Pavyzdžiui, finansinės paslaugos reguliariai naudoja dirbtinį intelektą paskolų paraiškoms apdoroti ir sukčiavimui nustatyti.
 • Taupomas darbas ir didėja našumas: Pavyzdys yra sandėlio automatizavimo naudojimas, kuris pandemijos metu išaugo ir, tikimasi, padidės integruojant DI ir mašininį mokymąsi.
 • Suteikia nuoseklius rezultatus: Geriausi DI vertimo įrankiai užtikrina aukštą nuoseklumo lygį ir netgi mažoms įmonėms suteikia galimybę pasiekti klientus jų gimtąja kalba.
 • Gali pagerinti klientų pasitenkinimą personalizuojant: DI gali pritaikyti turinį, pranešimus, skelbimus, rekomendacijas ir svetaines individualiems klientams.
 • Dirbtinio intelekto valdomi virtualūs agentai visada yra prieinami: Dirbtinio intelekto programoms nereikia miegoti ar daryti pertraukų, jos veikia visą parą.

Dirbtinio intelekto trūkumai

 • Brangus.
 • Reikalauja gilių techninių žinių.
 • Ribotas kvalifikuotų darbuotojų pasiūla dirbtinio intelekto įrankiams kurti.
 • Atspindi jmokymo duomenų paklaidas
 • Panaikina žmonių darbus, didina nedarbo lygį.

Jūsų projektas – vienintelis pasaulyje!

Vis žiūrite svetainių pavyzdžius, jog rasti patinkančią? Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai,
papasakokite savo viziją, o mes ją paversime stipriai konvertuojančią pardavimus svetaine.