mantas-digital-logo

D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai

IT projekto pradžia gali sukelti daug neaiškumų, tad pateikiame dažniausiai iškylančių klausimų atsakymus.

Nematai atsakymo į iškilusį klausimą? Parašyk mums →

Seminar duk e1712480978301
Ar svetainė bus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams?

Taip, mes užtikriname, kad sukursime interaktyvią svetainę, kuri padarytų patraukliai ir suteiktų malonią naršymo patirtį mobiliuosiuose įrenginiuose.

Kiek laiko užtruks sukurti el. svetainę?

Jei pasirinkote profesionalią įmonę, mažiau funkcionalių pagrindinės informacijos svetainių kūrimas užtruks apie 1–3 mėnesius nuo nulio iki pabaigos.

Ką daryti, jei man reikia pagalbos atnaujinant svetainę?

Galite kreiptis į mus bet kada, kai jums reikia mūsų pagalbos. Mūsų komanda gali tai sutvarkyti ir atkurti jūsų svetainės sulūžusias funkcijas. Taip pat siūlome apsvarstyti svetainės priežiūros paslaugas, nes taip išvengtumėte svetainės funkcijų pablogėjimo ir pagerintumėte saugumą.

Ar atliksite visus projektavimo darbus?

Savo komandoje turime patyrusių dizainerių, todėl galime profesionaliai sukurti individualų dizainą, sugalvoti koncepciją ar perkurti esamą dizainą. Jei jau turite dizainą, mūsų programuotojai pasirūpins tobulu realizavimu naudodami pasirinktas technologijas.

Ar galiu pats atnaujinti svetainę, kai ji bus sukurta?

Taip, galite keisti savo svetainę, kai ji bus sukurta, ir mes taip pat rekomenduojame tą patį. Jei neatnaujinsite savo svetainės nauju turiniu, galite prarasti matomumą paieškos sistemose.

Noriu savo svetainėje turėti registracijos formą el. paštu. Kaip aš galiu tai padaryti?

Tai puiki idėja pritraukti daugiau potencialių klientų į jūsų verslą. Galite įterpti registracijos formą savo svetainėje naudodami bet kurią iš populiariausių el. pašto rinkodaros platformų, pvz. Mailchimp, Omnisend, ActiveCampaign ir daug kitų.

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.