mantas-digital-logo

Shopify projektai

Ką mes esame sukūrę naudojantis Shopify

2 Shopify el. parduotuvės – Anglijai ir Italijai

Rankų darbo žvakės

el. parduotuvės 2

Shopify el. parduotuvės greičio ir konversijų optimizacija

Gyvūnų prekės (katėms)

el. parduotuvės 2

Shopify el. parduotuvės greičio optimizacija

Muzikos instrumentai

el.-parduotuvės-4

Didmeninės prekybos Shopify el. parduotuvė

Siūlai / Pynės

el. parduotuvės 2

Shopify el. parduotuvės greičio  optimizacija

Vaikų žaislai

woocommerce-programavimas

Shopify el. parduotuvės greičio optimizacija

Prabrangūs rūbai ir batai

el.-parduotuvės-4

Shopify el. parduotuvės konversijų optimizacija

Mokymo priemonės ir įranga

drw-dekstop

Kita svetainė gali būti Jūsų

Pradėti projektą

Kas yra „Shopify“?

Yra daugybė elektroninės prekybos platformų, prieinamų prekybininkams, ir viena populiariausių yra Shopify. Shopify yra viena iš populiariausių, turtingiausių funkcijomis ir greičiausiai augančių elektroninės prekybos platformų, kurios egzistuoja. Daugiau nei 2,2 milijono aktyvių elektroninės prekybos parduotuvių 175 šalyse, įvairių dydžių ir formų, pasitiki „Shopify“ platforma. Nuo jaunų naujų startuolių iki tokio lygio įmonių kaip „Gym Shark“, „Deliveroo“, „Huel“ ir „Red Bull“ internetinės parduotuvės veikia šios platformos dėka.

„Shopify” privalumai

„Shopify” yra aprūpinta visomis funkcijomis, kurių jums reikės, kad augintumėte savo verslą nuo startuolio iki pasaulinio prekės ženklo, o mes, kaip ekspertų elektroninės prekybos svetainių dizaino agentūra, esame čia, kad palaikytume jus kiekviename žingsnyje, kurdami, statydami ir optimizuodami jūsų „Shopify” arba „Shopify Plus” elektroninės prekybos parduotuvę.

  1. Valdymas ir prieinamumas: Platformoje galima lengvai tvarkyti pardavimus, klientus ir produktus be programavimo žinių.
  2. Platus papildinių asortimentas: „Shopify” priedų parduotuvėje yra daugiau nei 8,000 programų, skirtų parduotuvės patirčiai gerinti. Čia galima rasti įrankių prenumeratų mokėjimams, pardavimų skatinimui, klientų aptarnavimui, atsargų valdymui ir kt.
  3. Prekyba per kelis kanalus: „Shopify” leidžia parduoti produktus keliose vietose vienu metu, valdant visas atsargas, užsakymus ir klientų tvarkymą vienoje vietoje. Platforma suteikia galimybę lengvai pardavinėti "Facebook", "eBay", "Amazon", "Instagram" ir daugiau.
  4. Lankstumas: „Shopify” dėl savo paprasto valdymo ir nesudėtingo įrengimo gali būti puikus įrankis testuojant naujus produktus. Jeigu produktas rinkoje neaktualus - paprasčiausiai nutraukite „Shopify” prenumeratą.
  5. Saugumas ir patikimumas: „Shopify” talpina visų prekybininkų parduotuves savo galinguose serveriuose, užtikrindami 99.999% vidutinį veikimo laiką. Platforma tvarko apie 1 milijoną puslapio peržiūrų per minutę ir siūlo neribotą pralaidumą. Saugumas yra prioritetinis, todėl „Shopify” yra PCI-DSS 1 lygio atitikties.

Shopify trūkumai

  1. Kaina

    Nauji ar būsimi parduotuvių savininkai gali laikyti „Shopify” platformą kiek brangia, todėl jiems tenka spręsti, ar išlaidos yra vertos. „Shopify” siūlo tris pagrindinius kainų planus (kaip parodyta žemiau). Be to, yra pradedančiųjų planas už 5 dolerius ir „Shopify Plus“ paketas, prasidedantis nuo 2000 dolerių per mėnesį.

Shopify kainodara

Nors pradedančiųjų planas yra pigus, galimybės su juo yra gana ribotos. Jis geriausiai tinka, jei ketinate prekiauti socialiniuose tinkluose naudodami nuorodą, kuri pirkėjus nukreipia į gana paprastą parduotuvę. Jei norite daugiau vertę pridedančių funkcijų, pavyzdžiui, galimybės redaguoti temas ar turėti tinklaraštį, jums reikės įsigyti Bazinį planą arba aukštesnį.

Be to, nors visi Shopify planai suteikia pagrindines elektroninės prekybos funkcijas, kai kurios svarbios funkcijos yra prieinamos tik tam tikruose planuose.

Automatizavimas: Marketingo automatizavimas yra prieinamas tik “Basic” plano arba aukštesnio plano vartotojams.

Analitika: Norint generuoti standartines analitikos ataskaitas, reikia turėti „Shopify” planą arba aukštesnį.

Pristatymo nuolaidos: Kuo aukštesnis jūsų planas, tuo daugiau nuolaidų gaunate.

Lėšų surinkimo mokesčiai: Kuo aukštesnis jūsų planas, tuo mažesni mokesčiai, kuriuos turite mokėti.

Galų gale, kiekvienam parduotuvės savininkui reikia apsvarstyti savo finansus ir nuspręsti ar „Shopify” yra teisingas pasirinkimas. Galima pasirinkti mažesnės kainos planą mainais už tik būtinas funkcijas, o vėliau, augant verslui, rinktis aukštesnius planus.

Tačiau reikia suprasti, jog renkantis „Shopify” visada būsite pririšti prie prenumeratos mokesčio, bei, jeigu naudojate - papildinių (app) mokesčių.

  1. Limituotos dizaino galimybės

    Nors "Shopify" leidžia keisti parduotuvę įvairuose lygmenyse, nuo “Drag-and-Drop” iki “Back-End” kodo rašymo, tačiau pritaikymo galimybės yra ribotos. Taip iš dalies yra dėl to, nes "Shopify" naudoja vidinę programavimo kalbą (Liquid).

    Nepaisant prekybininko programavimo žinių lygio, jis greičiausiai bus naujas "Liquid" kalboje. Tai reiškia, kad norint atlikti smulkius pakeitimus savo "Shopify" svetainėje, reikės skirti laiko mokytis unikalios platformos programavimo kalbos.

    Viskas, nuo pasirinktinių formų iki standartinio tinklaraščio funkcionalumo, reikalauja kodavimo, jei esate nepatenkinti standartinėmis funkcijomis.

    Be to, "Shopify" nesiūlo funkcijos, kuri leistų pirkėjams siųsti jums failus su jų užsakymų detalėmis (pavyzdžiui, paveikslėlį, kurį norėtų atspausdinti ant puodelio). Turite programuoti šią funkciją į savo parduotuvę arba mokėti už programą.

  2. Papildomi mokesčiai

    „Shopify“ remiasi daugybe programų ir šablonų, kad sukurtų išskirtinę elektroninės prekybos patirtį. Deja, daugelis šių įrankių yra mokami, ir jų prieigos kaina gali būti nepakeliama. Dažnai galima pamatyti temas, kurių kaina siekia 300 dolerių ir daugiau, bei papildinius (angl. apps), kurių kaina yra tris kartus didesnė.

  3. Sunkumai paliekant

    Nors daugelis „Shopify“ nesvarsto palikti platformos, tie, kurie bando tai padaryti, susiduria su keletu sunkumų. Pirmoji kliūtis paliekant „Shopify“ yra tai, kad jūsų „Shopify“ valdymo skydelyje nėra aiškaus kelio, kaip užbaigti savo paskyrą.

    Norėdami uždaryti savo paskyrą ir išjungti „Shopify“ parduotuvę, daugelis pirmiausia turi aplankyti pagalbos centrą ir ieškoti nurodymų, kaip palikti platformą. Vėlgi, nėra akivaizdžių kategorijų, skirtų platformos palikimui. Tačiau paprasta paieška su užklausa „kaip uždaryti mano paskyrą“ pateikia instrukcijas.

    „Shopify“ patogiai siūlo nurodymus, kaip išvengti svarbios duomenų praradimo ar netikėtų išlaidų. Galite eksportuoti CSV failus su visais svarbiais duomenimis: produkto informacija, klientų duomenimis, užsakymais, dovanų kortelių kodais, nuolaidų kodais ir net finansine informacija.

    Prieš atliekant didįjį išėjimą, taip pat reikia atšaukti bet kokias trečiųjų šalių sąskaitas, kurias reguliariai gaunate. Patikrinkite ir išvalykite laukiančias prenumeratas, susijusias su tokiais dalykais kaip mėnesiniai programėlių mokėjimai, trečiųjų šalių temos ir pan. – sudarykite sąrašą ir patikrinkite jį du kartus.

    Taigi, palikti „Shopify“ nėra lengva, tačiau su šiek tiek kantrybės ir rankinio darbo galite pasitraukti sklandžiai.

  4. Nėra el. pašto talpinimo

    El. pašto rinkodara vaidina svarbų vaidmenį sėkmingai jūsų internetinės parduotuvės veikloje. Jums reikia bendrauti su klientais, siųsti produktų užsakymų pranešimus, informuoti juos apie naujus leidinius ir pan., o tvirta el. pašto rinkodaros funkcija yra būtina tam.

    Tačiau „Shopify“ nesuteikia el. pašto talpinimo, dėl ko gali kilti tam tikrų sunkumų jūsų el. pašto rinkodaros pastangose. Tai reiškia, kad be programėlių naudojimo jūs esate apribotas naudodamas el. paštus, kurie turi populiarių el. pašto teikėjų, pavyzdžiui, „Gmail“ ar „YahooMail“, domenų vardus.

    Problema yra ta, kad pirkėjai greičiausiai nesilaikys jūsų rimtai, jei neturite profesionalaus el. pašto, kuris nurodytų jūsų parduotuvės ar verslo pavadinimą. Laimei, yra būdų, kaip apeiti šią kliūtį.

    Jei turite domeno vardą, kurį naudojate su „Shopify”, galite nustatyti peradresavimo el. pašto adresą su dauguma el. pašto teikėjų, pavyzdžiui, „Zoho“, „G Suite“ ir „MailChimp“.

Jūsų projektas – vienintelis pasaulyje!

Vis žiūrite svetainių pavyzdžius, jog rasti patinkančią? Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai,
papasakokite savo viziją, o mes ją paversime stipriai konvertuojančią pardavimus svetaine.