mantas-digital-logo

Shopify el. parduotuvių kūrimas

Mes projektuojame ir kuriame vizualiai įspūdingas, aukštą konversijos lygį užtikrinančias ir lengvai valdomas Shopify parduotuves, kurios padeda pasiekti Jūsų tikslinę auditoriją ir viršyti verslo tikslus.

1. Kas yra Shopify?

Shopify yra platforma, skirta internetinėms parduotuvėms kurti ir tvarkyti. Tai yra viena iš populiariausių e-komercijos platformų pasaulyje, naudojama daugiau nei 1 milijono prekybininkų. Shopify leidžia Jums lengvai valdyti savo internetinę parduotuvę be jokių programavimo žinių ar patirties.

2. Kada verta rinktis Shopify?

Shopify gali būti puikus pasirinkimas jeigu esate mažo verslo savininkas, norintis turėti lengvai valdomą pilnai funkcionuojančią el. parduotuvę. 

Taip pat jeigu planuojate turėti ne vieną parduotuvę, kadangi shopify leidžia patogiai valdyti kelias parduotuves su ta pačią paskyra. 

Tai taip pat puikus pasirinkimas leidžiant reklamas Amerikos rinkoje.

Shopify privalumai ir trūkumai

 ✔️ Paprasta naudoti
 ✔️ Patikima ir saugi platforma
 ✔️ Daugybė priedų ir modulių, kurie padeda praplėsti svetainės funkcionalumą
 ✔️ Integruojasi su daugeliu mokėjimo sistemų
 ✔️ Integruojasi su daugeliu pristatymo būdų
 ✔️ Galimybė valdyti daugelį parduotuvių per vieną sąskaitą.

 ❌  Shopify turi mėnesinį mokestį, 
 ❌  Dauguma plėtinių turi mėnesinius mokesčius, kurie sudaro nemažai išlaidų
 ❌  Nėra galimybės pasiekti duomenų bazės
 ❌  Europoje gali iškilti problemų su reklamų rezultatų sekimu dėl GDPR

EL. PARDUOTUVIŲ SPRENDIMAI

Shopify tinka…

Mažmeninės prekybos el. parduotuvėms

Didmeninės prekybos el. parduotuvėms

Virtualių produktų el. parduotuvėms

Kokybiškos el. parduotuvės ypatumai

Svarbu suprasti, kad el. parduotuvės kūrimas nėra paprasta užduotis. Reikia turėti reikiamų žinių, įrankių ir patirties, kad būtų galima sukurti patikimą ir efektyvią internetinę parduotuvę. Be to, reikia atsižvelgti į daugybę dalykų, pvz., į svetainės dizainą, navigaciją, turinio kokybę, lankytojo patirtį ir optimizaciją paieškos sistemoms (SEO).

Shopify el. parduotuvių kūrimas

Vartotojų patirtis

Vartotojų patirtis yra svarbiausias el. parduotuvės aspektas, kadangi tai stipriai įtakoja parduotuvės konversijas. Gera vartotojo patirtis padidina parduotuvės pardavimus, lankytojai parduotuvę naršo ilgiau ir giliau. 

Dizainas

Svetainės dizainas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių sėkmingą internetinės svetainės kūrimą. Dizainas turi būti patrauklus, lengvai naudojamas ir atitikti vartotojų poreikius. Be to, reikia atsižvelgti į tai, kad svetainės dizainas turi būti pritaikytas skirtingų įrenginių ekranams ir skirtingų naršyklių palaikymui.

El. parduotuvės turinys

El. parduotuvės turinys taip pat yra labai svarbus, kadangi jis yra pagrindinis dalykas, kuris pritraukia lankytojus ir juos skatina grįžti į svetainę. Turinys turi būti pritaikytas vartotojų poreikiams ir turi būti lengvai skaitomas ir suprantamas.

Optimizacija paieškos sistemoms (SEO)

Optimizacija paieškos sistemoms (SEO) yra dar vienas svarbus aspektas, reikalingas sėkmingos internetinės svetainės rezultatui. SEO padeda užtikrinti, kad svetainė būtų lengvai surandama ir reitinguojama paieškos sistemose, tokiu būdu padidinant svetainės matomumą ir pritraukiant naujus lankytojus.

El. parduotuvės kūrimo procesas

Pradžios etapas

Šiame etape mūsų ekspertai išverčia Jūsų verslo reikalavimus į techninius dokumentus Jūsų internetiniam sprendimui. Taip pat suformuojama komanda, o jos dizaineriai sukuria pagrindinį dizainą. Šis etapas yra pagrindas visam projektui.

Vystymo etapas

Po Jūsų patvirtinimo mūsų programuotojai realizuoja el. parduotuvę Jūsų pasirinktoje platformoje. Po to mūsų ekspertai atlieka vartotojų patirties analizę ir pateikia svetainę Jūsų patikrinimui.

Išleidimo etapas

 Išleidžiame el. parduotuvę į rinką ir apmokome Jus naudotis svetainės turinio valdymo sistema. Po apmokymų taip pat pasidaliname vaizdo įrašais, primenančiais kaip atlikti pagrindinius pakeitimus be mūsų pagalbos.

Sekantys žingsniai

Norint atitikti greitai kintančią klientų paklausą, interneto svetainėms dažnai reikia naujų funkcijų ar puslapių. Mes galime suteikti Jums mažą komandą, kad būtų galima efektyviai įvykdyti šiuos atnaujinimus. Taip pat supažindiname su svetainės priežiūra ir sauga.

1
2

3

4

Kaip išsirinkti el. parduotuvės kūrimo partnerius?

Nesvarbu, ar esate startuolio pradininkas, ar didelės įmonės vadovas – Jūsų ateities skaitmeninio produkto sėkmę įtakos dabar priimti strateginiai sprendimai ir išsikelti tikslai. Teisingas el. parduotuvių kūrimo partneris turėtų veikti kaip gidas ir patarėjas per šį lemiamą procesą. Su mumis galite būti tikri, kad galutinis produktas atitiks lūkesčius – Jūsų ir Jūsų klientų.

El. parduotuvės kūrimo komanda

El. parduotuvės kūrimo komandos sudėtis priklauso nuo projekto poreikių. Kiekvienas komandos narys yra kruopščiai parinktas, užtikrinant, kad jie atneštų prasmingą vertę kuriant Jūsų produktą. Mes turime visus reikiamus resursus, kad galėtume įgyvendinti visus interneto svetainių kūrimo aspektus.

  • UI dizaineriai atsakingi už gražių vartotojo sąsajų kūrimą.
  • UX dizaineriai užtikrina, kad visi programos vaizdiniai ir interaktyvūs aspektai būtų lengvai suprantami, praktiški ir efektyvūs.
  • Frontend programuotojai kuria svetainės “priekį” – realizuoja dizaino elementus pasitelkiant naujausias technologijas.
  • Backend programuotojai dirba, kad svetainė būtų greita ir lengvai plečiama. Jie taip pat padeda optimizuoti infrastruktūros išlaidas.
  • QA specialistai užtikrina, kad programos kodas būtų aukščiausios kokybės ir kad jos vartotojai mėgautųsi aukščiausios klasės vartotojo patirtimi.
  • Projekto vadovas užtikrina, kad projektas vyktų sklandžiai, užbaigiant užduotis laiku ir pritaikant produktą prie verslo tikslų.
129189

D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai

El. parduotuvės kūrimas gali sukelti daug neaiškumų, tad pateikiame dažniausiai iškylančių klausimų atsakymus.

Nematai atsakymo į iškilusį klausimą? Parašyk mums →

Seminar-duk
Ar parduotuvė bus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, planšetėms ir kompiuteriams?

Taip, visos mūsų kurtos svetainės yra pritaikytos visiems aukščiau išvardintiems įrenginiams. 

Ar bus turinio valdymo sistema ir galimybė prijungti socialinius tinklus reklamai?

Taip. Turinio valdymo sistema ir socialinių tinklapių naudojimo funkcionalumas bus integruotas į jūsų parduotuvę. Kilus klausimams detaliai paaiškinsime.

Ar galutinis rezultatas bus paprastas naudoti mums ir mūsų klientams?

Taip, dirbame su pasaulinio lygio platformomis (šiuo atveju –  WordPress), jog svetainė būtų patogi ir paprasta valdyti. Esant poreikiui galime sukurti individualią turinio valdymo sistemą pagal kliento poreikius.

Ar Jūs atliksite visus dizaino darbus?

Komandoje turime patyrusius dizainerius, tad galime profesionaliai sukurti individualų dizainą, sugalvoti konceptą, ar perkurti egzistuojantį dizainą. Jeigu dizainą jau turite – mūsų programuotojai pasirūpins nepriekaištingu dizaino realizavimu svetainėje. Jog sutaupyti Jūsų kaštus esant mažam biudžetui  naudosime temos šabloną, kurį pritaikysime jūsų prekės ženklui.

Kiek kainuoja Shopify el. parduotuvės kūrimas?
El. parduotuvės kūrimo kaina, kaip ir kitų programavimo paslaugų, priklauso nuo Jūsų verslo tikslų ir individualių pageidavimų. Tikslią projekto kainą ir trukmę galėsime sužinoję daugiau apie Jūsų projektą, todėl užpildykite šią formą ir mes jums atsakysime per 24 val.
Ar turite atliktų darbų pavyzdžių?
Taip, dalį mūsų atliktų projektų galite išvysti čia.

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.

Kartu mes galime sukurti kažką nuostabaus. Užmegskite pokalbį ir tapkite mūsų kitu sėkmės istorijos herojumi. Jūsų kelionė link neįtikėtinų rezultatų prasideda čia!