mantas-digital-logo

WordPress interneto svetainių kūrimas

Jūsų verslo tikslams pritaikytos WordPress internetinės svetainės kūrimas, atspindintis Jūsų prekės ženklą ir išsiskiriantis iš reklaminio triukšmo.

Mes padėsime Jums kiekviename interneto svetainės kūrimo etape, nuo planavimo iki įgyvendinimo. 

Vartotojų patirtis mums yra #1, todėl Jums sukurta svetainė stipiriai konvertuotuos lankytojus į užklausas ir pardavimus.

SVETAINIŲ TIPAI

Skaitmeniniai sprendimai, pritaikyti Jūsų verslo tikslui

screencapture ccs baltic eu 2024 01 09 15 18 59

Verslo reprezentacinė svetainė

Reprezentacinės svetainės yra skirtos kurti prekės ženklo įvaizdį ir skleisti jo žinomumą. Svetainė gali apimti informaciją apie įmonės vertybes, misiją ir istoriją.

desktop 2

Kontaktų surinkimo svetainė

Kontaktų surinkimo svetainė skirta generuoti verslui potencialius klientus, renkant kontaktinę informaciją iš lankytojų (užpildoma kontaktų forma).

screencapture shopinchina eu 2024 01 23 19 13 18 4

Paslaugų svetainė

Paslaugų svetainės teikia informaciją apie verslo paslaugas ir apima darbų pavyzdžius, atsiliepimus ir kitus išteklius, padedančius potencialiems klientams priimti sprendimą.

Svetainės kūrimo procesas

Pradžios etapas

Šiame etape mūsų ekspertai išverčia Jūsų verslo reikalavimus į techninius dokumentus jūsų internetiniam sprendimui. Taip pat suformuojama komanda, o jos dizaineriai sukuria pagrindinį dizainą. Šis etapas yra pagrindas visam projektui.

Vystymo etapas

Po Jūsų patvirtinimo mūsų programuotojai realizuoja dizainą Jūsų pasirinktoje platformoje. Įdiegiamas reikiamas funkcionalumas. Galiausiai atliekame vartotojų patirties analizę ir pateikiame svetainę Jūsų patikrinimui.

Išleidimo etapas

Paviešiname svetainę ir apmokome Jus naudotis svetainės turinio valdymo sistema. Po apmokymų taip pat pasidaliname vaizdo įrašais, primenančiais kaip atlikti pagrindinius pakeitimus be mūsų pagalbos.

Sekantys žingsniai

Norint atitikti greitai kintančią klientų paklausą, interneto svetainėms dažnai reikia naujų funkcijų ar puslapių. Mes galime suteikti Jums mažą komandą, kad būtų galima efektyviai įvykdyti šiuos atnaujinimus. Taip pat supažindiname su svetainės priežiūra ir sauga.

1
2

3

4

Internetinės svetainės įtaka

Šiuolaikiniame pasaulyje internetas yra nepakeičiama priemonė tiek asmeniniam, tiek verslo gyvenimui. Beveik visi, turintys kompiuterį arba išmanųjį telefoną, kasdien naudojasi internetu ieškodami sprendimų savo problemoms.

Todėl, siekiant sėkmingai veikti versle, būtina turėti internetinę svetainę arba interneto aplikaciją, padedančią Jums tapti pastebimam internete. Tai ypač aktualu dabartinėje situacijoje, kai vis daugiau žmonių renkasi internetą kaip pagrindinę savo veiklos erdvę.

Turint tinkamai sukurtą svetainę galima pritraukti naujų klientų, gerinti savo prekių ar paslaugų pardavimus, o taip pat ir gerinti savo verslo įvaizdį.

Kokybiškos internetinės svetainės ypatumai

Internetinės svetainės kūrimas yra svarbi WEB plėtros dalis, kuri padeda verslams pasiekti didesnę auditoriją ir didesnį pelną. Kokybiškos svetainės kūrimas apima visas veiklas, susijusias su prekės ženklo sukūrimu, dizainu, programavimu, turinio kūrimu ir svetainės talpinimu.

smartmockups lgat5z0h 6

Svetainės dizainas

Svetainės dizainas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių sėkmingą internetinės svetainės kūrimą. Dizainas turi būti patrauklus, lengvai naudojamas ir atitikti vartotojų poreikius. Be to, reikia atsižvelgti į tai, kad svetainės dizainas turi būti pritaikytas skirtingų įrenginių ekranams ir skirtingų naršyklių palaikymui.

Svetainės turinys

Svetainės turinys taip pat yra labai svarbus, kadangi jis yra pagrindinis dalykas, kuris pritraukia lankytojus ir juos skatina grįžti į svetainę. Turinys turi būti pritaikytas vartotojų poreikiams ir turi būti lengvai skaitomas ir suprantamas.

Optimizacija paieškos sistemoms (SEO)

Optimizacija paieškos sistemoms (SEO) yra dar vienas svarbus aspektas, reikalingas sėkmingos internetinės svetainės rezultatui. SEO padeda užtikrinti, kad svetainė būtų lengvai surandama ir reitinguojama paieškos sistemose, tokiu būdu padidinant svetainės matomumą ir pritraukiant naujus lankytojus.

Kaip išsirinkti svetainių kūrimo partnerius?

Nesvarbu, ar esate startuolio pradininkas, ar didelės įmonės vadovas – Jūsų ateities skaitmeninio produkto sėkmę įtakos dabar priimti strateginiai sprendimai ir išsikelti tikslai. Teisingas internetinių svetainių kūrimo partneris turėtų veikti kaip gidas ir patarėjas per šį lemiamą procesą. Su mumis galite būti tikri, kad galutinis produktas atitiks lūkesčius – Jūsų ir Jūsų klientų.

Internetinės svetainės kūrimo komanda

Internetinių svetainių kūrimo komandos sudėtis priklauso nuo projekto poreikių. Kiekvienas komandos narys yra kruopščiai parinktas, užtikrinant, kad jie atneštų prasmingą vertę kuriant Jūsų produktą. Mes turime įvairiapusišką komandą, kad galėtume įgyvendinti visus Jūsų interneto svetainių kūrimo aspektus.

  • UI dizaineriai atsakingi už gražių vartotojo sąsajų kūrimą.
  • UX dizaineriai užtikrina, kad visi programos vaizdiniai ir interaktyvūs aspektai būtų lengvai suprantami, praktiški ir efektyvūs.
  • Frontend programuotojai kuria Jūsų svetainės “priekį” – realizuoja dizaino elementus pasitelkiant naujausias technologijas.
  • Backend programuotojai dirba, kad Jūsų svetainė būtų greita ir lengvai plečiama. Jie taip pat padeda optimizuoti infrastruktūros išlaidas.
  • QA specialistai prižiūri programą ir testuoja kodą, užtikrindami, kad būtų aukščiausia kokybė ir Jūsų vartotojai mėgautųsi geriausia vartotojo patirtimi.
  • Projekto vadovas užtikrina, kad Jūsų projektas vyktų sklandžiai, užbaigiant užduotis laiku ir pritaikant produktą prie verslo tikslų.
129189

D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai

Internetinės svetainės kūrimas gali sukelti daug neaiškumų, tad pateikiame dažniausiai iškylančių klausimų atsakymus.

Nematai atsakymo į iškilusį klausimą? Parašyk mums →

Seminar-duk
Ar internetinė svetainė bus pritaikyti mobiliesiems įrenginiams, planšetėms ir kompiuteriams?

Taip, visos mūsų kurtos svetainės greitai veikia ir yra vizualiai pritaikytos visiems aukščiau išvardintiems įrenginiams. 

Ar bus turinio valdymo sistema ir galimybė prijungti socialinius tinklus reklamai?

Taip. Turinio valdymo sistema ir socialinių tinklapių naudojimo funkcionalumas bus integruotas į jūsų parduotuvę. Kilus klausimams detaliai paaiškinsime.

Ar galutinis rezultatas bus paprastas naudoti man ir vartotojui?

Taip, dirbame su pasaulinio lygio platformomis (šiuo atveju –  WordPress), jog svetainė būtų patogi ir paprasta valdyti. Esant poreikiui galime sukurti individualią turinio valdymo sistemą pagal kliento poreikius.

Ar Jūs atliksite visus dizaino darbus?

Komandoje turime patyrusius dizainerius, tad galime profesionaliai sukurti individualų dizainą, sukurti konceptą, ar atnaujinti egzistuojantį dizainą. Jeigu dizainą jau turite – mūsų programuotojai pasirūpins nepriekaištingu dizaino realizavimu svetainėje. Jog sutaupyti Jūsų kaštus esant mažam biudžetui  naudosime temos šabloną, kurį pritaikysime jūsų prekės ženklui.

Kiek kainuoja internetinės svetainės kūrimas?
Internetinės svetainės kūrimo kaina, kaip ir kitų programavimo paslaugos, priklauso nuo Jūsų verslo tikslų ir individualių pageidavimų. Tikslią projekto kainą ir trukmę galėsime sužinoję daugiau apie Jūsų projektą – užpildykite šią formą ir gaukite apskaičiavimą.
Ar turite atliktų darbų pavyzdžių?
Taip, dalį mūsų atliktų projektų galite išvysti čia.
7

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.

Kartu mes galime sukurti kažką nuostabaus. Užmegskite pokalbį ir tapkite mūsų kitu sėkmės istorijos herojumi. Jūsų kelionė link neįtikėtinų rezultatų prasideda čia!