mantas-digital-logo

Privatumo politika

Ši privatumo politika įsigalioja ir yra atnaujinta 2021 m. liepos 23 d.

Mums Jūsų privatumas yra itin svarbus. Ši Privatumo Politika apibrėžia mūsų įsipareigojimą saugoti Jūsų privatumą ir rūpestingai bei pagarbiai tvarkyti Jūsų asmeninę informaciją visose mūsų platformose, įskaitant, bet neapsiribojant, mūsų pagrindine svetaine md.lt ir mūsų susijusiomis svetainėmis, pavyzdžiui, mantasdigital.com, audityourstore.com, cybervisionaries.com ir wou.ai.

 

1. Asmeninės informacijos rinkimas ir naudojimas

Mes renkame asmeninę informaciją tik tada, kai tai būtina teikiamoms Jums paslaugoms. Šis rinkimas vyksta įvairiais būdais, tokiais kaip svetainės registracija, kontaktų formos užpildymas, produktų ir paslaugų užsakymai, programinės įrangos naudojimas, naujienlaiškių prenumeratos, tiesioginiai kontaktai ir dalyvavimas akcijose ar apklausose. Asmeninė informacija, kurią mes galime rinkti, apima Jūsų vardą, el. pašto adresą, fizinį adresą, telefono numerį, gimimo datą ir finansines detales, tarp kitų. Mes užtikriname, kad ši informacija būtų renkama su Jūsų pilnu sutikimu ir žinojimu.

 

2. Neasmeninė informacija

Jūsų apsilankymas mūsų svetainėje taip pat gali lemti neasmeninės informacijos, pavyzdžiui, Jūsų IP adreso, naršyklės tipo ir Jūsų veiklos mūsų svetainėje, rinkimą. Mes naudojame slapukus ir tinklo žymeklius šiai informacijai rinkti, gerindami jūsų patirtį asmenizuojant svetainės naudojimą ir stebėdami srautą svetainėje. Jūs turite teisę atsisakyti slapukų ir paprašyti mūsų pašalinti surinktą informaciją apie Jus, tačiau tai gali paveikti tam tikras svetainės, paslaugų ir produktų funkcijas.

 

3. Informacijos naudojimas

Surinkta informacija naudojama jūsų prašymams įvykdyti, atsakyti į užklausas, informuoti jus apie svetainės pakeitimus ir pasiūlymus, taip pat užtikrinti mūsų paslaugų saugumą. Mes taip pat naudojame ją mūsų svetainei ir paslaugoms tobulinti, spręsti bet kokias susijusias su svetaine ar paslauga problemas. Jūsų informacija gali būti dalijamasi su susijusiomis įmonėmis ar trečiosiomis šalimis dėl verslo, techninės priežiūros ar kaip teisiškai reikalaujama.

 

4. Tarptautiniai duomenų perdavimai

Vartotojams už Lietuvos ribų, atkreipkite dėmesį, kad mes perduodame asmeninę informaciją į Lietuvą ir į kitas šalis apdorojimui. Mes laikomės BDAR standartų ir naudojame patvirtintus perdavimo mechanizmus, užtikrinančius Jūsų informacijos apsaugą.

 

5. Jūsų teisės ir pasirinkimai

Jūs turite teisę atsisakyti gauti reklamines el. laiškus iš mūsų, sekant atsisakymo instrukcijas, pateiktas tose žinutėse. BDAR paveikti vartotojai bet kada gali atšaukti sutikimą susisiekę su mumis tiesiogiai.

 

6. Saugumo priemonės

Mes imamės išsamių žingsnių, įskaitant SSL šifravimą, CSP ir firewall naudojimą, Jūsų asmeninės informacijos apsaugai. Vis dėlto, mes patariame nesidalinti savo slaptažodžiu su niekuo, siekiant išlaikyti Jūsų paskyros saugumą.

 

7. Trečiųjų šalių nuorodos ir paslaugos

Mūsų svetainė gali turėti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines su jų privatumo politikomis. Mes neatsakome už jų praktikas ir raginame Jus perskaityti jų politikas.

 

Susisiekite su mumis

Dėl bet kokių klausimų ar rūpesčių, susijusių su Jūsų privatumu ir asmenine informacija, prašome susisiekti su mumis el. paštu: labas@md.lt