mantas-digital-logo

WordPress projektai

Ką mes esame sukūrę naudojantis WordPress

el-parduotuves-1

WooCommerce el. parduotuvės konversijų optimizacija

Rankų darbo odos dirbiniai

baldu-prekiu-parduotuve-1

Minimalistiška WooCommerce el. parduotuvė

Baldų prekės

Skaitmeninių prekių WooCommerce parduotuvė

Psichologijos mokymai/seminarai

el.-parduotuvės-4

WordPress el. parduotuvės konversijų optimizacija

Odontologijos reikmenys

el-parduotuvės-3

Kontaktų surinkimo WordPress puslapis

Interjero dizainas / baldų gamyba

el.-parduotuvės-4

WordPress svetainė kontaktų surinkimui

Nugabenimas į metalo laužą

el. parduotuvės 2

WordPress svetainė pristatyti CO2 surinkimo projektą

Žalioji atsinaujinanti energija

el. parduotuvės 2

Lankytojams ir pardavėjams prekių filtras pagal ZIP kodą

Maisto ir ūkinės prekės

drw-dekstop

WordPress svetainė su produktų lentelėmis

Tepalų didmena

woocommerce-programavimas

WordPress + WooCommerce el. parduotuvė

CBD produktai

el. parduotuvės 2

Sage iventoriaus ir užsakymų automatizacija su Make

Griliai ir grilių aksesuarai

woocommerce-programavimas

El. parduotuvės kontaktų surinkimo puslapis

Elektromobilių įkrovimo infrastruktūra

el. parduotuvės 2

WordPress kontaktų surinkimo svetainė

Durų gamyba

woocommerce-programavimas

WordPress paslaugų svetainės kūrimas

Didmeninis produktų tiekimas

el. parduotuvės 2

WooCommerce techninis SEO ir greičio optimizacija

Natūralaus akmens gaminiai

woocommerce-programavimas

Kita svetainė gali būti Jūsų

Pradėti projektą

Kas yra „WordPress“?

„WordPress“ yra paprasčiausias ir populiariausias būdas sukurti savo svetainę ar tinklaraštį. Tiesą sakant, „WordPress“ apima daugiau nei 42,7% visų interneto svetainių. Taip – greičiausiai daugiau nei viena iš keturių svetainių, kuriose lankotės, yra pastatyta naudojantis „WordPress“.

Šiek tiek labiau techniniu lygmeniu „WordPress“ yra atvirojo kodo turinio valdymo sistema, licencijuota pagal GPLv2, o tai reiškia, kad kiekvienas gali nemokamai naudotis arba modifikuoti „WordPress“ TVS. Ši turinio valdymo sistema iš esmės yra įrankis, leidžiantis lengvai valdyti svarbius svetainės aspektus, pvz., turinį, net ir nieko neišmanant apie programavimą.

„WordPress” privalumai

Daugiau nei 42,7% visų interneto svetainių naudoja „WordPress“, įskaitant net ir tokius milžinus kaip „Microsoft“, kurie naudoja WordPress savo pagrindiniam naujienų portalui.

Microsoft WordPress puslapis

Daugiau nei 42,7% visų interneto svetainių naudoja „WordPress“, įskaitant net ir tokius milžinus kaip „Microsoft“, kurie naudoja WordPress savo pagrindiniam naujienų portalui.

Bet kaip yra Jums? Kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“?

Na, nesvarbu, kokio tipo svetainę norite sukurti, yra daugybė priežasčių naudoti „WordPress“. Štai keletas didžiausių:

 1. „WordPress“ yra nemokama ir atviro kodo sistema: Vienas didžiausių „WordPress“ pranašumų yra tai, kad tai nemokama atvirojo kodo programinė įranga. Nors Jums reikės šiek tiek sumokėti už serverį, Jums niekada nereikės mokėti tik už „WordPress“ programinės įrangos naudojimą, kaip reikėtų mokėti už „Shopify“. Be to, taip pat galite rasti daug atvirojo kodo papildinių ir temų, kad pakeistumėte svetainės išvaizdą ar funkcionalumą. Kalbant apie tai…
 2. Platus papildinių asortimentas: Net jei nesate kūrėjas, galite lengvai modifikuoti savo svetainę dėl didžiulės „WordPress“ temų ir papildinių ekosistemos:

  Temos labiausiai keičia Jūsų svetainės išvaizdą.

  Papildiniai keičia Jūsų svetainės funkcionalumą. Papildiniai gali būti maži, pvz., kontaktų forma, arba didžiuliai, pvz., el. parduotuvės funkcionalumas (WooCommerce). Šiuo metu yra daugiau nei 50 000 nemokamų „WordPress“ papildinių ir 5 000 nemokamų „WordPress“ temų, taip pat daugybė mokamų pasirinkimų. Tai reiškia, jog el. parduotuvės programavimas kainuos pigiau, o valdyti jį galėsite dar patogiau.

 3. Optimizuotas SEO: Nepakanka tik sukurti „WordPress“ svetainę. Taip pat svarbu, kad žmonės rastų ir apsilankytų Jūsų svetainėje per paieškos variklius, tokius kaip Google. Naudodami WordPress SEO papildinius, pvz., „RankMath“, galite pagerinti savo reitingus paprastai ir patogiai.
 4. WordPress palaiko visus medijos tipus: „WordPress“ neriboja jokių pagrindinių žiniasklaidos tipų. Taigi, savo svetainėje galite naudoti bet kokį teksto, vaizdų ir vaizdo įrašų derinį. Šioje konkurencingoje rinkoje itin svarbu, jog WordPress platforma suteikia kūrybinės erdvės.
 5. Saugumas ir patikimumas: Saugumas verslui kelia didelį susirūpinimą. Kadangi kasmet įvyksta daug duomenų pažeidimų, norite būti ramūs, kad Jūsų duomenys (ir Jūsų klientų duomenys) bus apsaugoti. Kol įskiepiai atnaujinami ir slaptažodžiai yra saugūs, „WordPress“ yra viena saugiausių TVS platformų. Platforma siūlo keletą papildomų funkcijų, skirtų apsaugoti Jūsų svetainę, pvz., neaktyvių naudotojų atjungimą ir dviejų žingsnių autentifikavimo pridėjimą.

„WordPress” trūkumai

 1. Saugumo rizika: „WordPress“ svetainės yra plačiai naudojamos ir turi saugumo grėsmių, tokių kaip įsilaužimas, kenkėjiškos programos ir kitos atakos. Norint sumažinti šią riziką, svarbu nuolat atnaujinti savo „WordPress“ svetainę naudojant naujausias saugos tendencijas. Deja, jei kibernetiniai nusikaltėliai užpuola – tai gali sukelti duomenų praradimą, svetainės prastovą ir kitas rimtas problemas.
 2. Našumas ir greitis: „WordPress“ svetainės gali būti įkeliamos lėčiau nei kai kurios kitos svetainės. Taip atsitiks, jei naudosite daug papildinių ar funkcionalumo. Tai gali tiesiogiai paveikti vartotojų patirtį ir SEO, nes lėtesnės svetainės yra nubaustos paieškos sistemų reitinguose. Greitis yra tiesioginis SEO ir vartotojo patirties reitingavimo veiksnys. Taigi mūsų rekomendacija yra niekada nenaudoti per daug įskiepių.
 3. Priežiūra ir atnaujinimai: „WordPress“ reikia reguliariai atnaujinti ir prižiūrėti, kad ji išliktų saugi ir veiktų sklandžiai. Tai gali atimti daug laiko ir būti sudėtinga tiems, kurie nėra susipažinę su svetainių priežiūra. Atnaujinimai ateina reguliariai, o pradedantiesiems bus sudėtinga juos valdyti.

Jūsų projektas – vienintelis pasaulyje!

Vis žiūrite svetainių pavyzdžius, jog rasti patinkančią? Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai,
papasakokite savo viziją, o mes ją paversime stipriai konvertuojančią pardavimus svetaine.