mantas-digital-logo

Sage iventoriaus ir užsakymų automatizacija su Make

Užduotis

Sage ir WooCommerce integracija naudojantis Make.com automatizacijos sistema:

  • Užsakymo automatizacija – užsakymo, kliento, mokėjimo būdo, ir inventoriaus atsargų duomenų sinchronizavimas (pvz. užsakymas automatiškai ateina į Sage ir sumažina inventorių priklausomai nuo užsakytų produktų kiekio)
  • Vat grąžinimo apskaičiavimas (3 skirtingi VAT tarifai)
  • Visų debetų ir kreditų išrašas (Trial balance)
  • Nuostolių ir pelno apskaičiavimas (Loss & Profit)

Klientas

Lrg Dream Limited

bbq4you.ie

Rezultatas

Pradiniame projekto etape kaip integravimo įrankis buvo naudojamas Zapier. Tikėjomės sklandaus proceso, tačiau susidūrėme su reikšminga technine kliūtimi. Pagrindinė problema buvo duomenų perdavimas iš Zapier į Sage dėl jų integracijos gedimo.  Ši problema buvo nustatyta kaip bendras Zapier ir Sage integravimo galimybių gedimas. Ribotos pastangos išspręsti problemą iš „Zapier“ leido padaryti išvadą, kad norint išspręsti problemą reikės laukti atnaujinimo arba pataisymo iš „Zapier“ arba „Sage“ – tai laiko juosta be galutinės datos, o tai neatitinko mūsų projekto reikalavimų.
Atsižvelgdami į verslo operacijų integravimo pobūdį, pasirinkome Make.com. Šis sprendimas pasirodė esąs labai naudingas. Make.com pasiūlė patikimesnes integravimo galimybes, ypač tvarkant sudėtingą duomenų srautą, reikalingą kliento specifiniams poreikiams.

Paviešinta: Lap 17, 2023

Industrija

Griliai ir grilių aksesuarai

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.