mantas-digital-logo

WEB programėlių kūrimas

Šiandieninėje verslo rinkoje neįmanoma išsiversti be tinkamai pritaikytos internetinės svetainės ar programėlės. Tinkamai sukurta programėlė gali būti puikus būdas pritraukti naujų potencialių klientų, ir užmegzti ryšį su jau egzistuojančiais klientais.

Kas yra WEB programėlė?

WEB programėlė yra internete veikianti interaktyvi programa, kuri naudojasi interneto serveryje esančiais resursais ir yra pasiekiama per interneto naršyklę. WEB programėlės skirtos efektyviam bendravimui tarp vartotojo ir sistemos, bei leidžia atlikti įvairius veiksmus, pvz., duomenų valdymą, pirkimų atlikimą ar kt. Skirtingai nuo paprastų interneto svetainių, kurios dažniausiai yra statiškos ir skirtos informacijos pateikimui, WEB programėlės yra dinamiškos, prisitaiko prie vartotojo veiksmų ir leidžia sukurti individualią vartotojo patirtį.

Kuo WEB programėlė skiriasi nuo svetainės?

Vienas didžiausių skirtumų tarp interneto programėlių ir interneto puslapių yra tai, kad interneto programėlių dizainą lemia vartotojo interesai. Tradicinis svetainės dizainas grindžiamas universaliais sprendimais, kurie gali padidinti naudojimo paprastumą. Priešingai, interneto programėlė turi API, kuris perima didelius duomenis iš vartotojo pusės ir tada perduoda tuos duomenis į automatizavimą.

Pavyzdžiui, jei įmonė įdiegė elektroninės prekybos interneto programėlę, kuri gali stebėti ir pranešti, prie kurių produktų potencialus klientas užtruko ilgiausiai, kitą kartą klientui prisijungus interneto programėlė gali pasiūlyti panašius daiktus. Jei ta pati įmonė turėtų tik svetainę, vartotojo patirtis būt ų grindžiama tuo, kas yra prieinama kiekvienam klientui: statinis ir standartinis variantų rinkinys.

Dauguma mobiliųjų programų, kurias naudojame yra WEB programėlės. Štai trumpas dažnų interneto programėlių sąrašas:

  • Facebook, Instagram, Twitter ir kitos socialinės žiniasklaidos platformos
  • Gmail, Yahoo, AOL ir bet kokios kitos internetinės el. pašto programos
  • Bet koks savitarnos klientų portalas
  • Užklausų svetainės, tokios kaip Quora ir Google

Planavimas ir strategija

Prieš pradedant kurti programėlę, svarbu suprasti, ko Jūsų verslui reikia. Kokias problemas programėlė turi spręsti? Kokios funkcijos yra būtinos? Kokios yra Jūsų tikslinės auditorijos poreikiai? Atsakę į šiuos klausimus, galite sukurti planą ir strategiją, kuri padės Jums pasiekti tikslus.

Dizainas ir vartotojo patirtis

Naudotojo patirtis (angl. user experience) yra vienas svarbiausių aspektų internetinių programėlių kūrimo srityje. Jūsų programėlės dizainas turėtų būti patrauklus ir patogus naudoti. 

Programavimas ir kūrimas

Sukūrus planą ir dizainą, laikas pradėti kurti programėlę. Tai gali būti sunkiausias žingsnis, ypač jei neturite patirties programavimo srityje. Geriausiai pasirinkite profesionalų programuotoją, kuris padės Jums sukurti kokybišką programėlę, atitinkančią Jūsų poreikius. Mūsų komanda taip pat gali padėti kokybiškai įgyvendinti Jūsų įdėją.

Ecommerce checkout laptop amico

Web programėlės kūrimo procesas

Pradžios etapas

Šiame etape mūsų ekspertai išverčia Jūsų verslo reikalavimus į techninius dokumentus Jūsų internetiniam sprendimui. Taip pat suformuojama komanda, o jos dizaineriai sukuria pagrindinį dizainą. Šis etapas yra pagrindas visam projektui.

Vystymo etapas

Sukuriama valdymo panelė ir suformuojamas programėlės funkcionalumas. Realizuojame dizainą. Po programavimo darbų pabaigos mūsų ekspertai atlieka vartotojų patirties analizę  ir pateikia produktą Jūsų patikrinimui.

Išleidimo etapas

 Išleidžiame WEB programėlę į rinką ir apmokome Jus naudotis valdymo sistema. Po apmokymų taip pat pasidaliname vaizdo įrašais, primenančiais kaip atlikti pagrindinius pakeitimus be mūsų pagalbos.

Sekantys žingsniai

Norint atitikti greitai kintančią klientų paklausą, programėlėms dažnai reikia naujų funkcijų ar pakeitimų. Mes galime suteikti Jums mažą komandą, kad būtų galima efektyviai įvykdyti šiuos atnaujinimus. Taip pat supažindiname su priežiūra ir sauga.

1
2

3

4

Kaip išsirinkti WEB programavimo partnerius?

Nesvarbu, ar esate startuolio pradininkas, ar didelės įmonės vadovas – Jūsų ateities skaitmeninio produkto sėkmę įtakos dabar priimti strateginiai sprendimai ir išsikelti tikslai. Teisingas WEB sprendimų kūrimo partneris turėtų veikti kaip gidas ir patarėjas per šį lemiamą procesą. Su mumis galite būti tikri, kad galutinis produktas atitiks lūkesčius – Jūsų ir Jūsų klientų.

Programėlės kūrimo komanda

WEB programėlės kūrimo komandos sudėtis priklauso nuo projekto poreikių. Kiekvienas komandos narys yra kruopščiai parinktas, užtikrinant, kad jie atneštų prasmingą vertę kuriant Jūsų produktą. Mes turime visus reikiamus resursus, kad galėtume įgyvendinti visus WEB programėlės kūrimo aspektus.

  • UI dizaineriai atsakingi už gražių vartotojo sąsajų kūrimą.
  • UX dizaineriai užtikrina, kad visi programos vaizdiniai ir interaktyvūs aspektai būtų lengvai suprantami, praktiški ir efektyvūs.
  • Frontend programuotojai kuria vizualiai matomą “priekį” – realizuoja dizaino elementus.
  • Backend programuotojai dirba, kad programėlė būtų greita ir lengvai plečiama. Jie taip pat padeda optimizuoti infrastruktūros išlaidas.
  • QA specialistai užtikrina, kad programos kodas būtų aukščiausios kokybės ir kad jos vartotojai mėgautųsi aukščiausios klasės vartotojo patirtimi.
  • Projekto vadovas užtikrina, kad projektas vyktų sklandžiai, užbaigiant užduotis laiku ir pritaikant produktą prie verslo tikslų.
Web programėlių kūrimas
1

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.

Kartu mes galime sukurti kažką nuostabaus. Užmegskite pokalbį ir tapkite mūsų kitu sėkmės istorijos herojumi. Jūsų kelionė link neįtikėtinų rezultatų prasideda čia!