mantas-digital-logo

Prisijunk prie mūsų komandos

Kodėl verta vystyti karjerą MDigital?

Įtraukianti aplinka ir įvairovė

Mes tikime, kad skirtingi požiūriai sukuria kūrybiškumą ir inovacijas, todėl vertiname kiekvieno komandos nario unikalumą. Mūsų stiprybė slypi mūsų įvairovėje, todėl siekiame skatinti įtraukiančią aplinką, kurioje kiekvienas yra priimamas ir vertinamas dėl savo pastangų ir unikalių įdėjų.

Kurkite inovatyvius projektus

Mūsų komanda visada yra inovacijų priekyje. Sukūrėme tokius projektus kaip WOU.AI ir AuditYourStore.com, kurie yra mūsų inovatyvaus mąstymo ir technologijų taikymo pavyzdžiai. Prisijungę prie mūsų komandos, dalyvausite kuriant projektus, kurie pakeičia ne tik technologijų industriją, bet ir pasaulį aplink.

Dirbkite su pažangiausiomis technologijomis

Mes suteiksim galimybę dirbti su naujausiomis technologijomis. Tai apima dirbimą su dirbtiniu intelektu (DI, angl. AI), automatizacija (Make, Zapier), skaitmeniniais serveriais ir kitomis inovatyviomis technologijų tendencijomis.

Galimybė specializuotis dirbtinio intelekto srityje

Dirbtinis intelektas yra ateitis, o mums tai taip pat ir dabartis. Mes savo komandai suteikiame galimybes gilintis į dirbtinio intelekto projektus, tobulinti savo įgūdžius ir kompetencijas šioje sparčiai besivystančioje srityje.

Balanso tarp darbo ir asmeninio gyvenimo palaikymas

Mes suprantame, kaip svarbu rasti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Todėl mes palaikome darbą iš namų (nuotoliniu būdu) ir stengiamės sukurti lanksčias darbo sąlygas, kurios leidžia mūsų komandos nariams efektyviai derinti darbą su asmeniniu gyvenimu.

Darykite teigiamą poveikį

Prisijungdami prie mūsų komandos, Jūs ne tik statote karjerą, bet ir darote reikšmingą poveikį. Mūsų projektai prisideda prie visuomenės tobulėjimo ir Europos ekonominės plėtros gerinimo. Jūsų darbas prisideda prie didesnio tikslo, todėl Jūsų vaidmuo MDigital yra daug daugiau nei tiesiog darbas.

Projektų atlikta

Šalių aptarnauta

Partneriai

Pasiruošęs pradėti karjerą? Pasikalbėkime