mantas-digital-logo

Verslo procesų automatizacija

Mūsų tikslas – padaryti Jūsų įmonės kasdienybę efektyvesnę ir produktyvesnę, taikant modernias technologijas. Pasitelkdami mūsų patirtį ir įžvalgas, galite transformuoti savo verslą, siekiant aukštesnių rezultatų ir konkurencinio pranašumo rinkoje.

R

Verslo Procesų Tobulinimas

R

Automatiniai el. laiškai

R

Duombazių automatizacija

R

Šaltas pardavimo automatizacija

R

Automatinis sąskaitų išrašymas

R

Skaitmenizacija

VERSLO PROCESŲ AUTOMATIZACIJOS PRIVALUMAI

Kodėl to reikia?

Taupykite savo darbuotojų laiką

Dėl pasikartojančių užduočių automatizavimo Jūsų darbuotojai nebeskirs laiko nenaudingam ir neefektyviam darbui.

Produktyvumo padidėjimas

Automatizavimo dėka procesai veikia greičiau, bei lengvai galima išmatuoti jų efektyvumą.

Išlaidų sumažinimas

Apskaičiuota, kad verslo procesų automatizavimas gali sumažinti 25%-60% išlaidų.

Darbuotojų pasitenkinimo didinimas

Įprastų ir pasikartojančių užduočių mažinimas gali teigiamai paveikti jūsų darbuotojų pasitenkinimą darbu.

Geresnis klientų aptarnavimas

Automatizavimo dėka įmonės procesai tampa nuoseklūs, o tai pagerina komunikaciją tiek su klientais, tiek su juos aptarnaujančiais žmonėmis.

1. Kas yra verslo procesų automatizacija?

Verslo procesų automatizavimas (BPA) – tai pažangių technologijų naudojimas verslo procesams užbaigti su minimaliu žmogaus įsikišimu. Verslo procesas yra veikla arba veiklų rinkinys, naudojamas konkrečiam organizacijos tikslui pasiekti, pavyzdžiui, gaminant produktą, pritraukiant naujus darbuotojus arba pritraukiant naujų klientų.

 

Verslo procesas, kuris paprastai apima kelis verslo skyrius, dažnai prasideda veiksmu. Pavyzdžiui, įdarbinant darbuotoją, HR sistema gali suaktyvinti iš anksto nustatytų darbo eigos veiksmų rinkinį, kad būtų išsiųstas pasveikinimo el. laiškas, sukonfigūruojami saugos kredencialai ir kompensavimo sistemoje būtų nustatyta finansinė informacija. Darbo eigos žingsnių automatizavimas verslo procese paprastai pagerina kiekvieno žingsnio efektyvumą ir tikslumą.

2. Verslo procesų automatizavimo pavyzdžiai

Verslo procesai, kuriuos galima automatizuoti, gali būti identifikuoti daugelyje verslo sričių, įskaitant komandos valdymą, buhalterines operacijas, tiekimo grandinę, žmogiškuosius išteklius ir rinkodarą. Apskritai – užduotys, kurios yra didelės apimties, pasikartojančios, reikalaujančios daug laiko, apimančios kelis žmones, reikalaujančios tikslumo ir reikalaujančios pasikartojančių veiksmų sekų, yra tinkamos automatizavimo galimybės.

Žmonių pašalinimas iš pasikartojančių užduočių, kurias geriau atlieka kompiuteriai, sutaupo laiko ir sumažina klaidų skaičių, su sąlyga, kad proceso etapai yra gerai apibrėžti ir pranešama apie išimtis – atvejus, kai reikalingas žmogaus įsikišimas.

Pasikartojančio darbo eigos automatizavimas taip pat leidžia darbuotojams sutelkti dėmesį į didesnės vertės darbą.

verslo-procesu-automatizacija-1

Automatizacija pastatyta naudojantis make.com sistema

Verslo automatizacijos procesas

Pradžios etapas

Šiame etape mūsų ekspertai išverčia Jūsų verslo reikalavimus į techninius dokumentus Jūsų individualiam sprendimui. Taip pat suformuojama komanda, o jos vadovai sukuria pagrindinį darbų planą. Šis etapas yra pagrindas visam projektui.

Vystymo etapas

Po Jūsų patvirtinimo mūsų programuotojai realizuoja dizainą kartu pasirinktomis technologijomis. Įdiegiamas reikiamas funkcionalumas. Po to mūsų ekspertai atlieka vartotojų patirties analizę ir pateikia rezultatą Jūsų patikrinimui.

Išleidimo etapas

 Išleidžiame projektą į rinką ir apmokome Jus naudotis sistema. Po apmokymų taip pat pasidaliname vaizdo įrašais, primenančiais kaip atlikti pagrindinius pakeitimus be mūsų pagalbos.

Tolimesnė plėtra

Tobulėjant technologijoms ir didėjant Jūsų organizacijos poreikiams, esame pasirengę atitinkamai pritaikyti ir išplėsti sprendimą. Tai apima naujų automatizavimo technologijų tyrinėjimą, automatizuotų užduočių spektro išplėtimą ir nuolatinį sistemos tobulinimą..

1
2

3

4

Kaip išsirinkti programavimo partnerius?

Nesvarbu, ar esate startuolio pradininkas, ar didelės įmonės vadovas – Jūsų ateities skaitmeninio produkto sėkmę įtakos dabar priimti strateginiai sprendimai ir išsikelti tikslai. Teisingas IT partneris turėtų veikti kaip gidas ir patarėjas per šį lemiamą procesą. Su mumis galite būti tikri, kad galutinis produktas atitiks lūkesčius – Jūsų ir Jūsų klientų.

D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai

Verslo procesų automatizacija gali sukelti daug neaiškumų, tad pateikiame dažniausiai iškylančių klausimų atsakymus.

Nematai atsakymo į iškilusį klausimą? Parašyk mums →

Seminar-duk
Kada turėtumėte apsvarstyti galimybę automatizuoti savo verslo procesus?

Kalbant apie automatizavimą naudojant darbo eigą. tai apsimoka, kai įmonėje yra susisteminti procesai, kuriems reikalingas rankų darbas ir kurie atliekami dideliu mastu. Pavyzdys – duomenų perkėlimas tarp IT sistemų ir duombazės arba sąskaitų faktūrų duomenų įvedimas į sistemą. 

Ar galima integruoti automatizacijos sprendimus su esamomis sistemomis?

Žinoma! Glaudžiai bendradarbiaujame su jūsų IT komanda, kad užtikrintume sklandų integravimo procesą ir sumažintume esamos veiklos trikdžius.

Ar automatizacija atims darbus iš mano komandos?

Tai daugiau dėmesio sutelkimas į teisingą pusę, o ne žmonių pakeitimas. Automatizavimas rūpinasi kasdieniais, žmogaus nereikalaujančiais dalykais, paliekant jūsų komandą kūrybingoms ir sudėtingoms užduotims, kurios tikrai turi įtakos Jūsų verslo augimui.

Kokia yra mūsų procesų automatizavimo kaina?

Kaina priklauso nuo Jūsų individualių poreikių, bet mes sutelkiame dėmesį į tai, kad automatizacija būtų prieinama bet kokio dydžio verslams, ir būtų verta kiekvieno cento. Galvokite apie tai kaip apie investiciją – dabar investuojate, kad sutaupytumėte gana įspūdingų laiko ir pinigų išteklių.

Ar turite atliktų darbų pavyzdžių?
Taip, dalį mūsų atliktų projektų galite išvysti čia.

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.

Kartu mes galime sukurti kažką nuostabaus. Užmegskite pokalbį ir tapkite mūsų kitu sėkmės istorijos herojumi. Jūsų kelionė link neįtikėtinų rezultatų prasideda čia!